دفتر ایسنا در دانشگاه هنر افتتاح می گردد

دفتر ایسنا در دانشگاه هنر افتتاح می گردد زارا: دفتر ایسنا در دانشگاه هنر، فردا چهارشنبه ۶ دی با حضور رئیس دانشگاه هنر و رؤسای دانشكده ها، رئیس و معاونان جهاد دانشگاهی واحد هنر، مدیرعامل ایسنا در سالن جلسات حوزه ریاست دانشگاه هنر(باغ ملی) رسماً گشایش خواهد یافت.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، ضرورت اطلاع رسانی به موقع فعالیت های علمی و تخصصی بخش های مختلف دانشگاه هنر و برنامه های خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) و همینطور انعكاس مطلوب فعالیت های خبری و ترویجی در مورد هنرهای ایرانی و اسلامی همچون دلایل تولید این دفتر در دانشگاه هنر ذكر شده است.
این گزارش حاكی می باشد، دفتر ایسنا در دانشگاه هنر را جهاد دانشگاهی واحد هنر با همكاری دفتر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) و بر مبنای ضوابط ایسنا، راه اندازی كرده است و در این همكاری مشترك بین خبرگزاری دانشجویان ایران، دانشگاه هنر و جهاددانشگاهی هنر از توان و مشاركت دانشجویان این دانشگاه استفاده مطلوب به عمل خواهد آمد.
از جمله اهداف افتتاح دفتر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) در دانشگاه هنر می توان به "ایجاد یك پایگاه مرجع برای انتشار و انعكاس مطالب خبری، تحلیلی مرتبط با فعالیت های هنری در دانشگاه و جهاد دانشگاهی هنر"، " كمك به تشریح و تبیین مبانی نظری و تخصصی رشته های مختلف هنری در سطح جامعه"، "كمك به رفع نیازهای خبری و اطلاعاتی مخاطبان به طور خاص قشر دانشگاهی جامعه" و "جلب مشاركت دانشجویان و دانشگاهیان هنر" اشاره نمود.
یادآور می شود، ساعت برگزاری مراسم افتتاحیه دفتر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) در دانشگاه هنر ساعت ۱۷ خواهد بود.1396/10/06
19:24:51
5.0 / 5
4433
تگهای خبر: مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است