رئیس دانشگاه محقق اردبیلی:

دانشجویان در امتداد تقویت اركان نظام و انقلاب به نقش تاریخی خود عمل كنند

دانشجویان در امتداد تقویت اركان نظام و انقلاب به نقش تاریخی خود عمل كنند زارا: رئیس دانشگاه محقق اردبیلی اظهار داشت: امروز در جنگ اقتصادی تحمیلی بر كشور، نقش دانشجویان بیشتر از پیش پررنگ شده است و این دانشجویان هستند كه باید راهبری جامعه را بر عهده گرفته و در امتداد تقویت اركان نظام و انقلاب به نقش تاریخی خود عمل كنند.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، عزیز حبیبی به مناسبت روز دانشجو در جمع خبرنگاران اظهار نمود: ۱۶ آذر نماد استكبارستیزی دانشجویان است، روزی كه نیكسون معاون رئیس جمهور آمریكا به ایران می آمد تا نتایج پیروزی سیاسی امیدبخشی را كه در ایران نصیب قوای طرفدار تثبیت اوضاع و قوای آزادی شده است را ببیند، غافل از اینكه استكبارستیزی در رگ های دانشجویان جاری است و حتی حكومت نظامی و گلوله هم نمی تواند این آرمان گرایی را در دانشجویان خفه كرده و آنها را خانه نشین كند.
وی ادامه داد: دانشجویان در مقابل زیاده خواهی ها ایستادند و آن سه قطره خون را هزینه ایستادگی، آرمانگرایی، روشن اندیشی، استكبارستیزی، هویت طلبی و استقلال خود كردند تا در طول تاریخ به مانند راست قامتان تاریخ سربلند باشند و این جنبش باید همیشه تاریخ به راه خود ادامه دهد.
حبیبی اشاره كرد: امروز در جنگ اقتصادی تحمیلی بر كشور، نقش دانشجویان بیشتر از پیش پررنگ شده است و این دانشجویان هستند كه باید راهبری جامعه را بر عهده گرفته و در امتداد تقویت اركان نظام و انقلاب به نقش تاریخی خود عمل كنند.
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی اشاره كرد: بر خود لازم می دانم بعنوان عضوی از خانواده بزرگ دانشگاهیان كشور؛ این روز تاریخی و هویت بخش را خدمت دانشجویان فرهیخته تبریك و تهنیت عرض نمایم.
1397/09/17
15:02:55
5.0 / 5
4044
تگهای خبر: اقتصاد , دانشگاه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است