معاون شعب و توسعه بازاریابی بانك شهر:

عرضه خدمات ویژه بانك شهر در نمایشگاه های كتاب استانی

عرضه خدمات ویژه بانك شهر در نمایشگاه های كتاب استانی معاون شعب و توسعه بازاریابی بانك شهر از صدور كارت شهروندی این بانك برای بازدیدكنندگان نمایشگاه كتاب استانی، بخصوص برای دانش آموزان و دانشجویان با تخفیف ۵۰ درصدی اطلاع داد.به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر و به نقل از مركز ارتباطات و روابط عمومی بانك شهر، محمد كیایی با بیان این مطلب اظهار داشت: در جهت افزایش رضایتمندی اقشار مختلف جامعه از خدمات متنوع این بانك، كارت شهروندی بانك شهر با تخفیف ۵۰ درصدی به بازدیدكنندگان نمایشگاه های كتاب استانی ارائه می گردد.
وی با بیان این كه كارت شهروندی بعنوان بستری امن، سریع، قابل اطمینان و منعطف در جهت عرضه خدمات نوین بانكی و به منظور رفاه عمومی شهروندان طراحی شده است، اضافه كرد: مهم ترین هدف این كارت، پراخت آسان هزینه های خرد برای شهروندان است.
معاون شعب و توسعه بازاریابی بانك شهر با تاكید بر این كه خدمات رسانی به بازدیدكنندگان نمایشگاه های كتاب استانی با تمام توان انجام می شود، اظهار داشت: كارت های شهروندی بانك شهر دارای قابلیت هایی علاوه بر كارت های بانكی معمول و مورد استفاده عموم است كه امكان پرداخت آسان هزینه های خرد مثل هزینه های حمل و نقل عمومی درون شهری در شهرهای مختلف و... رافراهم می كند و به همین منظور، برای ترغیب شهروندان هزینه صدور این كارت در نمایشگاه های استانی با ۵۰ درصد تخفیف نسبت به شرایط عادی صورت می گیرد.
وی تصریح كرد: كارت های شهروندی بانك شهر با قابلیت ۱۶ جیب این امكان را دارد كه دارنده كارت با تعریفی كه بر روی این جیب ها انجام می گردد هزینه های خرد خود مانند پرداخت هزینه مترو، اتوبوس، بلیت های ورزشی، سینما و... را تا سقف های تعیین شده بدون ورود رمز، اصطلاحاً سریع و آسان پرداخت كند.
به گفته كیایی، مسئولیت های اجتماعی و بخصوص حمایت از ترویج فرهنگ كتاب خوانی از محورهایی است كه از جانب این بانك با جدیت دنبال می گردد و صدور كارت شهروندی با تخفیف 50 درصدی در جهت تحقق این مهم، انجام می گردد.
 

1396/09/12
23:49:46
5.0 / 5
5836
تگهای خبر: بازار , بانك , خدمات , نمایشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است