لغو مراسم من بهشتی هستم در دانشگاه علوم پزشكی اصفهان

لغو مراسم من بهشتی هستم در دانشگاه علوم پزشكی اصفهان زارا: درحالی كه علیرضا بهشتی برای حضور در برنامه ˮمن بهشتی هستمˮ كه به مناسبت نودمین سالروز تولد شهید بهشتی در تالار شریعتی دانشگاه علوم پزشكی برگزار می شد در سالن شریعتی حضور داشت، این مراسم به علت اعتراض برخی دانشجویان لغو شد.به گزارش خبرنگار ایسنا، در حالیكه قرار بود امروز علیرضا بهشتی و صادق آهنگران در نودمین سالروز تولد شهید بهشتی در جمع دانشجویان سخنرانی كنند این مراسم به علت اعتراض عده ای از دانشجویان به حضور علیرضا بهشتی لغو شد.

این درحالی بود كه علیرضا بهشتی آماده سخنرانی بود، اما پیش از شروع با عنایت به نوع شعارها و احتمال هجوم به محل سخنرانی در تالار شریعتی دانشگاه علوم پزشكی اصفهان سالن سخنرانی را ترك كند.

مدیركل فرهنگی دانشگاه اصفهان در همین خصوص اظهار داشت: آنهایی كه این برنامه را به هم زدند باید پاسخگوی این اتفاق باشند عده ای معتقد بودند ایشان اهل بصیرت نیست و به این بهانه جلسه را به هم زدند و نظم و انضباط دانشگاه را به هم ریختند.

ابراهیم رضایی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، در مورد چرایی لغو مراسم دكتر آیت الله بهشتی در تالار شریعتی دانشگاه علوم پزشكی اصفهان، اظهار نمود: برنامه "من بهشتی هستم" از دانشگاه علوم پزشكی و دانشگاه اصفهان دارای مجوز بوده است، از جانب دیگر حضور آقای علیرضا بهشتی هم از هر دو دانشگاه مجوز داشته است.

وی ادامه داد: آنهایی كه این برنامه را به هم زدند باید پاسخگوی این اتفاق باشند، عده ای معتقد بودند ایشان اهل بصیرت نیست و به این بهانه جلسه را به هم زدند و نظم و انضباط دانشگاه را به هم ریختند.

مدیركل فرهنگی دانشگاه اصفهان افزود: من در جریان اتفاقاتی كه در سالن شریعتی می افتاد بودم، اما وقتی به حراست دانشگاه علوم پزشكی اعلام كردیم كه این برنامه نیازمند حراست ویژه است، اعلام نمودند دانشگاه اصفهان دخالت نكند كه نتیجه این اتفاق همین موضوعی كه پیش آمد شد.

رضایی تصریح كرد: در این جلسه قرار بوده است كه اندیشه های دكتر بهشتی بررسی شود و واقعا نمی دانم چرا عده ای با اندیشه های دكتر بهشتی اینگونه برخورد می كنند.
1397/08/25
17:55:45
5.0 / 5
4486
تگهای خبر: دانشگاه , مجوز , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است