ایرانسل هزینه یك سال صورت حساب مشتركان خویش را پرداخت می كند

ایرانسل هزینه یك سال صورت حساب مشتركان خویش را پرداخت می كند زارا: مشتركان سیم‎كارت های دائمی ایرانسل كه تا آخر دهم هر ماه صورت حساب خویش را پرداخت كنند، در قرعه كشی خوش حسابی ایرانسل شركت داده شده تا ایرانسل یك سال هزینه صورت حساب های آن ها را پرداخت كند.به گزارش زارا به نقل از مهر و به نقل از روابط عمومی ایرانسل، مشتركان سیم كارت های دائمی ایرانسل فرصت دارند تا آخر سال جاری، با پرداخت صورت حساب های خود تا آخر روز دهم ماهی كه صورت حساب شان صادر گردیده است، برنده قرعه كشی خوش حسابی شده و به مدت یك سال هیچ صورت حساب ایرانسلی را پرداخت نكنند.
مشتركانی كه قصد شركت در این قرعه كشی را دارند، بعد از پرداخت صورت حساب های خود لازم است عدد ۱ را به ۲۱۲۱ ارسال نمایند. در هر دوره ۲۰۰ نفر از ایرانسلی هایی كه در این طرح شركت نمایند، از یك سال پرداخت صورت حساب های خود تا سقف مجموع ۵۰۰ هزار تومان معاف خواهند شد. صورت حساب برندگان قرعه كشی در دوره های بعدی به صورت خودكار تا روز هفتم هر ماه تسویه یا صفر خواهد شد. به برندگان هر دوره تا پیش از صدور صورت حساب جدید با استفاده از وب سایت ایرانسل اطلاع رسانی خواهد شد.
مشتركان سیم كارت های دائمی كه به شبكه ایرانسل ترابرد كرده اند و همینطور مشتركان اعتباری كه سیم كارت خویش را دائمی كرده اند هم می توانند در این طرح شركت نمایند.
مشتركان سیم كارت های اعتباری ایرانسل همینطور می توانند با استفاده از شماره گیری كد دستوری #۷۰* یا #۹*۱*۵۵۵*، استفاده از نسخه وب یا نسخه موبایل نرم افزار كاربردی ایرانسل من و یا رجوع به مراكز فروش و خدمات و نمایندگی های ایرانسل برای تبدیل سیم كارت اعتباری به دائمی اقدام نمایند و از مزایای این سیم كارت ها بهره بگیرند.
ایرانسل بعنوان اپراتور پیشرو در كسب رضایت مشتری این امكان را برای مشتركان خود فراهم نموده است تا با استفاده از یكی از شیوه های پرداخت آنلاین، وارد كردن كد دستوری #۷۰* و یا با استفاده از نسخه وب یا نسخه موبایل نرم افزار كاربردی ایرانسل من مبادرت به پرداخت صورت حساب های خود كنند.
ایرانسل همینطور یك هفته قبل با هدف كاهش تعرفه های مكالمه های مشتركان خود بسته های مكالمه كه تا ۵۰ درصد تخفیف همراه داشت برای مشتركان دائمی و اعتباری خود معرفی نمود.

1397/07/10
13:59:49
5.0 / 5
4353
تگهای خبر: برند , خدمات , شركت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است