معاون دانشگاه علوم پزشكی لرستان خبر داد

جذب دانشجو در رشته پرستاری اورژانس

جذب دانشجو در رشته پرستاری اورژانس زارا: معاون آموزش دانشگاه علوم پزشكی لرستان از اضافه شدن رشته پرستاری اورژانس در مقطع كارشناسی ارشد به رشته های موردپذیرش این دانشگاه اطلاع داد.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، دكتر ابوالفضل عباس زاده اظهار نمود: پیرو موافقت شورای گسترش دانشگاه های علوم پزشكی كشور به دنبال رأی صادره از دویست و شصت و هشتمین جلسه از این شورا و ابلاغ وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشكی، دانشگاه از سال تحصیلی پیش رو می تواند در رشته پرستاری اورژانس در مقطع ارشد و به تعدادچهار نفر پذیرش دانشجو داشته باشد.

وی عنوان كرد: طی آمایش های صورت گرفته این رشته از رشته های ضروری برای عرضه خدمات بهتر و باكیفیت تر در حوزه ی درمان استان به حساب می آید.

عباس زاده اظهار داشت: با اضافه شدن رشته ی پرستاری اورژانس تعداد رشته های تخصصی پرستاری در مقطع ارشد به عدد پنج رسید.

معاون آموزش دانشگاه تاكید كرد: با این حساب رشته های پرستاری كه در مقطع ارشد پذیرش می نماییم شامل پرستاری داخلی_جراحی، مراقبت های ویژه، سالمندی، اطفال و اورژانس است.

وی بیان كرد: تربیت دانشجو در این رشته ها علاوه بر كمك به عرضه خدمات درمانی به مردم، در تربیت دانشجویان مقطع كارشناسی هم می تواند مؤثر باشد.

معاون آموزش دانشگاه علوم پزشكی لرستان تاكید كرد: با دریافت مجوز پذیرش دانشجو در رشته پرستاری اورژانس شمار رشته های مقطع ارشد دانشگاه علوم پزشكی لرستان به ۱۴ رشته رسید.

وی افزایش رشته های كارشناسی ارشد به این تعداد را دستاوردی مهم برای حوزه ی آموزش دانشگاه علوم پزشكی لرستان قلمداد كرد و خاطرنشان كرد: طی پنج سال اخیر با پیگیری های مستمر و حمایت های رئیس دانشگاه علوم پزشكی لرستان توانستیم تعداد رشته های ارشد را از ۳ به ۱۴ رشته برسانیم.
معاون آموزش دانشگاه با عنوان این مطلب كه در سال تحصیلی جدید ۳۳۶۵ دانشجوی ثابت و ۱۰۴ دانشجو به صورت میهمان را پذیرش خواهیم كرد، اظهار داشت: دانشجویان دانشگاه علوم پزشكی لرستان همواره ثابت كرده اند كه در برنامه های علمی و تحقیقاتی حرف های زیادی برای گفتن دارند و موفقیت های گذشته و اخیر دانشجویان ما در المپیادهای علمی كشور این ادعا را ثابت می كند.
1397/06/19
14:17:45
5.0 / 5
5167
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است