دانشجویان دانشگاه آزاد صاحب كارت بانكی تسهیلات اعتباری می شوند

دانشجویان دانشگاه آزاد صاحب كارت بانكی تسهیلات اعتباری می شوند زارا: معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی از صدور كارت بانكی دارای تسهیلات ویژه مالی و اعتباری به دانشجویان با قابلیت كمك هزینه شهریه تحصیلی در آینده نزدیك اطلاع داد.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، دكتر عبدالرسول پورعباس در چهاردهمین جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان، با تبریك فرا رسیدن دهه كرامت اضافه كرد: دانشگاه آزاد اسلامی یك دانشگاه كاملاً مردمی است و باید تمام تلاش خویش را بكار گیریم تا با دادن خدمات مطلوب و در شان جامعه اسلامی، رفاه و رضایتمندی را برای مردم به ارمغان بیاوریم.
نماینده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در هیات امنای استان هرمزگان، ازفعالیت علمی، فرهنگی و اقتصادی بعنوان سه محور اصلی فعالیت های این دانشگاه یاد كرد و اظهار داشت: دانشگاه آزاد اسلامی در جهت تحقق سیاست های نظام، انقلاب و منویات رهبری با تدوین و برنامه ریزی اصولی و هدفمند فعالیت خویش را بیش از پیش در حوزه های یاد شده ادامه خواهد داد.
وی تربیت دانشجویانی با روحیه انقلابی بالا و متعهد به انقلاب را از رسالت های مهم این دانشگاه برشمرد و اظهار نمود: دانشگاه آزاد اسلامی بعنوان میراث بزرگ انقلاب باید پایگاه فرهنگی و انقلابی در جامعه باشد و بتواند بعنوان پشتیبان علمی و پژوهشی برای به نتیجه رسانیدن اهداف انقلاب نقش شایان توجه ای داشته باشد.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی ازبرنامه ریزی مدون برای تخفیفات دانشجویی به دانشجویان این دانشگاه اطلاع داد و اظهار داشت: این دانشگاه به دنبال این است تا با تولید منابع مالی مستمر و طرح های سرمایه گذاری سود ده و فعال كردن شركت های دانش بنیان بتواند با تولید ثروت و درآمد زایی از تولیدات علمی، وابستگی به شهریه را كاهش داده و بتواند از محل این سرمایه ها، تخفیف شهریه دانشجویی اعمال نماید.
دكتر پور عباس، بازبینی چارت سازمانی و حركت به سمت چابك سازی را از دیگر اقدامات انجام شده در دانشگاه آزاد اسلامی دانست و خاطرنشان كرد: برنامه مدون سبك سازی بدنه دانشگاه پس از ماه ها بررسی و كار كارشناسی سرانجام به نتیجه رسید و با ابلاغ به واحدها و مراكز دانشگاهی قابل اجراست.
وی، راه اندازی سامانه یكپارچه سازی خدمات آموزشی، اداری و... در دانشگاه را گامی مهم در جهت كاهش هزینه های غیر ضروری برشمرد و اضافه كرد: زیرساخت های این مهم به خوبی طراحی و انجام شده و كلیه خدمات از شكل دستی و جزیره ای به سمت خدمات یكپارچه دیجیتالی با تاكید بر فناوری آی تی پایه گذاری شده است كه می تواند با شفاف سازی در كلیه خدمات و خریدها از خطاهای سهوی و عمدی جلوگیری و انجام این امورات را تسریع كند.
دكتر پورعباس تصریح كرد: از این پس تمام امورات دانشگاه از قبیل ثبت نام، انتخاب واحد، دریافت ها، پرداخت ها، حقوق و مزایا، خرید و فروش با استفاده از سامانه طراحی شده صورت می گیرد و از حالت دستی خارج می گردد.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی با تاكید برتقویت شركت های دانش بنیان و تولید طرح های اقتصادی در واحدهای دانشگاهی اظهار نمود: در دانشگاهها به گونه ای عمل شود كه طرحهایی كه قابلیت درآمد زایی و توجیه اقتصادی ندارند وارد چرخه مركز رشد نشوند و هر استان تلاش كند با تولید یك محصول با كیفیت، آن را برند سازی و به درآمد زایی واقعی برسد.
دكتر پور عباس، استان هرمزگان را استانی با پتانسیل بالا عنوان نمود و اضافه كرد: دانشگاه آزاد اسلامی باید با تاكید بر علم و فناوری و هدفمند با ورود به بخش های مختلف و معرفی ظرفیت های خود بتواند با تعامل و عرضه خدمات مناسب و بكارگیری از توانمندی های خود گام بزرگی در جهت سازندگی، توسعه، حل معضلات و مشكلات جامعه بردارد.
وی، كاهش هزینه ها و كیفی سازی امورات دانشگاه را از رموز موفقیت دانست و خاطرنشان كرد: با عنایت به وضعیت اقتصادی و معیشتی جامعه باید به گونه ای عمل نماییم تا با كمترین هزینه بیشترین خدمات را با كیفیت عالی به اقشار دانشگاهی و سایرین عرضه نماییم.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی در انتها توسعه همه جانبه دانشگاه را خواهان شد و اظهار داشت: دانشگاه آزاد اسلامی باید با تاكید بر پتانسیل موجود خود و داشتن تجارب پرارزش علمی و پژوهشی بتواند در همه حوزه ها پیشرفت كند و به كمك كشور بشتابد و بخش های مختلف دولتی و غیر دولتی را در همه زمینه ها یاری رسان باشد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، این جلسه با دستور "ایجاد طرح ها و پروژه های سرمایه گذاری در جهت تقویت اقتصاد و بنیه مالی دانشگاه " كار خویش را آغاز كرد و بعد از بحث و بررسی های لازم توسط اعضای هیات امنا بعضی از طرحها به تصویب رسید.1397/04/27
13:51:32
5.0 / 5
4316
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است