راه اندازی موزه هویتی در دانشگاه یزد

راه اندازی موزه هویتی در دانشگاه یزد زارا: رییس دانشگاه یزد با بیان این كه تجارب روسای ادوار دانشگاه راهگشای مشكلات است، اظهار داشت: موزه هویتی در دانشگاه یزد راه اندازی می گردد.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، «محمدصالح اولیاء» در نشست مشترك روسای ادوار دانشگاه یزد با بیان این كه بعضی از تجارب در حافظه و نزد بزرگان و پیشكسوتان است و در اسناد و مستندات منعكس نمی شوند، اظهار نمود: تجارب پرارزش و تاریخی می تواند راهگشای مشكلات و چالش های دانشگاه باشد و زمینه ارتقای وضعیت كمی و كیفی دانشگاه های كشور را فراهم آورد.
وی تولید هویتی مستند برای دانشگاه را حائز اهمیت دانست و اضافه كرد: در این راستا موزه تاریخ و گذشتگان علمی، آموزشی و مدیریتی در دانشگاه یزد راه اندازی می گردد.
رییس دانشگاه یزد آشكار سازی ابعاد هویتی دانشگاه را مهمترین هدف راه اندازی موزه در دانشگاه یزد عنوان نمود و اظهار داشت: شناسایی دانشگاه یزد به صورت یك مجموعه دارای هویت و مستند تصمیم ضروری می باشد.
اولیاء خاطرنشان كرد: در این موزه شرح مستندات شامل تصاویر، دست نوشته ها، نامه ها و دیگر مستندات موجود در رابطه با تأسیس، ساخت و سازها و سایر برنامه های دانشگاه، در معرض نمایش قرار داده خواهد شد.
وی در انتها با بیان این كه كتابی در مورد تاریخچه دانشگاه یزد تألیف شده است، خواهان مشاركت همه پیشكسوتان در تكمیل این كتاب شد.1397/04/24
14:29:06
5.0 / 5
5501
تگهای خبر: دانشگاه , مد , موزه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است