انتخابات شورای صنفی دانشگاه های علوم پزشكی دهه اول خرداد برگزار می گردد

انتخابات شورای صنفی دانشگاه های علوم پزشكی دهه اول خرداد برگزار می گردد زارا: مسئول طرح و برنامه مدیریت امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی اظهار داشت: سومین دوره انتخابات شورای صنفی دانشگاه های علوم پزشكی كشور به صورت سراسری و همزمان دهه اول خرداد ماه برگزار می گردد.


رحیمی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به اینكه سومین دوره انتخابات شوراهای صنفی به صورت سراسری و در سطح دانشگاه در مقاطع كارشناسی، كارشناسی ارشد و phd برگزار می شود، اظهار نمود: انتخابات امسال یك تفاوت با سالهای گذشته دارد كه طی آن برای نخستین بار دانشجویان دوره های تحصیلات تكمیلی هم اعضای شورای صنفی مختص به خویش را انتخاب و تشكیل می دهند.
مسئول طرح و برنامه مدیریت امور دانشجویی اضافه كرد: اعضای شورای صنفی تحصیلات تكمیلی دانشگاه را دستیاران بالینی گروه های مختلف تشكیل می دهند كه با رای دانشجویان تحصیلات تكمیلی انتخاب می شوند.
گفتنی است، پیش از این زمان برگزاری انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشكی كشور آبان ماه به صورت جداگانه در دانشگاه ها برگزار می شد اما امسال بر مبنای ابلاغ رسمی و بخشنامه ای كه به دانشگاه های علوم پزشكی ابلاغ گردید، انتخابات به خردادماه موكول شد.
این تصمیم، با هدف جلب مشاركت بیشتر اعضا و دبیران شوراهای صنفی در مشاركت و تصمیم گیری ها در امور صنفی، رفاهی، آموزشی و پژوهشی دانشجویان و هم استفاده از توانمندی و پتانسیل بیشتر دانشجویان اتخاذ شده است.
به گزارش زارا به نقل از ایسنا، شورای صنفی دانشگاه ها می توانند در امور تغذیه، امور مربوط به خوابگاه ها، تغذیه دانشجویی، امور آموزشی و پژوهشی، امور مشاوره سلامت و هم تربیت بدنی مشاركت كنند.1397/02/28
12:58:03
5.0 / 5
4396
تگهای خبر: دانشگاه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است