رئیس دانشگاه علمی كاربردی لرستان خبر داد؛

مدرسین دانشگاه پالایش می‎شوند، تجلیل از 50 مدرس برگزیده

مدرسین دانشگاه پالایش می‎شوند، تجلیل از 50 مدرس برگزیده زارا: رئیس دانشگاه علمی كاربردی لرستان اظهار داشت: مدرسین دانشگاه امسال پالایش می‎شوند.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، سعید فرح‎بخش در همایش تجلیل از مدرسان دانشگاه علمی كاربردی استان اظهار نمود: رویكرد دانشگاه جذب مدرسین حق التدریس با استفاده از بررسی رزومه آن ها و مصاحبه علمی خواهد بود كه استارت این پروسه از سال 96 زده شد.

وی ادامه داد: سال قبل بر مبنای معیارهای تعیین شده 220 نفر بعنوان مدرس حق‎التدریس در استان جذب شدند.

فرح‎بخش افزود: رویكرد ما در جهت كیفیت بخشی به آموزش، پالایش مدرسین فعلی دانشگاه است. این مدرسین باید در مصاحبه علمی كه امسال برگزار می شود، شركت نمایند و واجدالشرایط همكاری خویش را با این دانشگاه ادامه می‎دهند.

رئیس دانشگاه علمی كاربردی لرستان با اشاره به خصوصیت معلمان موفق، خاطرنشان كرد: خصوصیت هایی ازجمله اشراف و تسلط به مبحث همچون این ویژگی‎هاست.

وی اضافه كرد: از دیگر خصوصیت های یك مدرس موفق، توجه عاطفی به دانش آموزان و دانشجویان است چون كه با عنایت به شرایط سنی و جامعه، باید مدرس نیازهای آنان را مدنظر داشته باشد.

فرح‎بخش خاطرنشان كرد: مدرسی موفق است كه به جنبه های عاطفی و روانی دانشجویان اهمیت دهد و در عرضه تكالیف داده شده، تنوع داشته باشد. معلم موفق از خلاقیت و ابزارهای موجود در كلاس درس استفاده می نماید و ضمن برقراری ارتباط خود با افراد نخبه، همیشه در حال آموختن است.

رئیس دانشگاه علمی كاربردی لرستان با اشاره به اینكه آموزش در این دانشگاه متفاوت می باشد، تصریح كرد: ما به دنبال دانش نیستیم بلكه به دنبال مهارت افزایی دانشجو هستیم.

لازم به ذكر است كه در این مراسم از 50 مدرس برگزیده دانشگاه علمی كاربردی تجلیل به عمل آمد.1397/02/13
19:09:20
5.0 / 5
4826
تگهای خبر: دانشگاه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است