AMB Iran، نمایشگاه پیشگام در صنعت فلزكاری ایران

AMB Iran، نمایشگاه پیشگام در صنعت فلزكاری ایران زارا: AMB Iran، نمایشگاه پیشگام در صنعت فلزكاری ایران، هم اكنون در بازار ایران نهادینه شده و بعنوان برترین نمایشگاه صنعتی بین المللی در حوزه فلزكاری شناخته می شود.به گزارش زارا به نقل از مهر، AMB Iran عرصه عرضه جدیدترین دست آوردهای حوزه ماشین ابزار، ابزار دقیق، اتوماسیون و سایر فناوری های در رابطه با ماشین كاری فلز است. این نمایشگاه فرصتی جهت راه اندازی كسب و كار جدید و هم تبادل دانش با صنعتگران بین المللی فراهم می كند. AMB Iran زیرشاخه نمایشگاه AMB -نمایشگاه بین المللی فلزكاری آلمان- است كه یكی از پنج نمایشگاه برتر دنیا در حوزه فناوری برش فلز به حساب می آید.
شركت مسه اشتوتگارت – شركت مطرح برگزاركننده نمایشگاهی- و اتحادیه سازندگان ماشین های تولید ابزار آلمان (VDW) به صورت مشترك برگزار كنندگان AMB Iran در تهران هستند. هدف برگزاركنندگان آلمانی از برگزاری این رویداد تولید عرصه بین المللی جهت عرضه فناوری های ساخت و تولید در بازار ایران و كشورهای همسایه است. آقای اولریخ كرومر فن بائرل، رئیس هیئت مدیره شركت مسه اشتوتگارت اظهار داشت: «تعداد زیادی از شركت كنندگان ایرانی هم اكنون غرفه های خویش را در نمایشگاه رزرو كرده اند. همینطور حضور و جایگاه ما بعنوان مهم ترین نمایشگاه در حوزه فلزكاری از جانب بازار صنعت ایران با استقبال خوبی مواجه شده است.»
نمایشگاه AMB Iran در ماه می سال ۲۰۱۷ توسط وزیر وقت صنعت، معدن و تجارت، آقای محمدرضا نعمت زاده راه اندازی شد كه این امر حاكی از اهمیت بسیار زیاد این رویداد در اقتصاد ایران است. تداوم حمایت های مستمر مسئولین رده بالای دولتی از این رویداد تخصصی همچنان ادامه دارد و AMB Iran ۲۰۱۸ با حضور مهندس محسن صالحی نیا، معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت افتتاح می گردد.
استقبال مداوم بین المللی
رویكرد مثبت و استقبال بین المللی از سومین دوره AMB Iran ( كه در تاریخ ۲۶ الی ۲۹ ژوئن ۲۰۱۸ مصادف با ۵ الی ۸ تیرماه ۹۷ در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار خواهد شد) همچنان ادامه داشته و شمار زیادی از شركت كنندگان در نمایشگاه نسبت به پتانسیل های بازار ایران متقاعد شده اند.
شركت های پیشرو صنعتی همچون Boehlerit GmbH، Gühring KG، Kapp GmbH & Co. KG، Klingelnberg GmbH، Paul Horn GmbH، Schwäbische Werkzeugmaschinen GmbH، Erwin Junker Maschinenfabrik GmbH، Mapal Präzisionswerkzeuge، Ziersch GmbH وSamputensili Cutting Tools S.r.l. برای سومین سال متوالی در AMB Iran شركت می كنند.
در AMB Iran ماشین آلات جدید و بسیار پیشرفته فنی عرضه می گردد كه تا كنون در ایران به نمایش گذاشته نشده اند. شركت های Erwin Junker و Ziersch ماشین آلات سنگ زنی عرضه می كنند. كمپانی Schwäbische Werkzeugmaschinen GmbH ماشین های فرز سنتر پنج-محور- كه تابحال در ایران معرفی نشده- را به نمایش خواهد گذاشت.
Sandvik Coromat، شركت پیشرو در حوزه ابزار و Tool Solutions، برای نخستین بار در AMB Iran شركت خواهد نمود. Sandvik Coromat سالهاست كه در ایران فعالیت می كند و شركت سخت ابزار پارس- Sakht Abzar Pars (SAP) –شریك تجاری آن در ایران است.
مدیر فروش شركت Sandvik Coromat در خاورمیانه، آقای Valerio Rolando Vertua می گوید: «دلیل حضور ما در AMB Iran تقویت ارتباط با مشتریان و هم تولید فرصت های تجاریِ برند ما در آینده است. در وهله نخست ماشین ابزارهایی در حوزه صنایع اتوماسیون و انرژی نمایش داده می گردد. ابزارهای جانبی دیجیتال مانند نرم افزار با قابلیت محاسبه میزان بهره وری و برنامه آموزشی آنلاین هم عرضه خواهد شد.»
كمپانی هایی از كشورهای چین و تركیه هم در AMB Iran پاویون خواهند داشت. هیات های نمایندگان دولتی از ایتالیا تحت مدیریت كلی اتحادیه سازندگان ماشین ابزار ایتالیا (UCIMU)، فرانسه و تایوان هم تا بدین لحظه حضور خود در AMB Iran را تایید نموده اند.
AMB Iran ۲۰۱۷ فراتر از انتظارات عمل كرد
AMB Iran ۲۰۱۷ فراتر از سطح انتظارات عمل كرد: حضور بیش از ۵۷۳۶ بازدید كننده تخصصی از ۲۰۲ غرفه از ۱۷ كشور (از جمله آنها ایران، آلمان، ایتالیا، سوئیس، فرانسه، اسپانیا، چین)؛ ۸۶ درصد از بازدیدكنندگان از بخش صنعت، و عمدتاً بخش اتوماسیون (۲۳%)، تامین كنندگان قطعات (۱۴%)، مهندسی مكانیك (۱۱%)، و ساخت ابزار و قالب سازی (۱۱%). حدود ۳۰% از بازدیدكنندگان نمایشگاه از شهرهای نسبتا دور با فاصله ۳۰۰ كیلومتری و از مراكز صنعتی همچون اصفهان و تبریز جهت بازدید به نمایشگاه رجوع كردند و این حاكی از استقبال گسترده كشوری از AMB Iran بوده است.
بازدیدكنندگان به صورت متوسط ۴.۱ ساعت در نمایشگاه حضور داشته و ۹۶ درصد آنها قصد خرید دستگاه و ماشین آلات داشتند. ۹۵ درصد از بازدیدكنندگان تمایل داشتند مجدداً از AMB Iran بازدید كنند و ۹۴ درصد هم مطمئن بودند كه این نمایشگاه بتدریج جایگاه و اهمیت بیشتری پیدا خواهد نمود.
نمایشگاه ویژه آموزش های فنی و حرفه ای و سایر آموزش ها
در AMB Iran، نمایشگاه پیشرو بین المللی صنعت فلزكاری، جایگاه ویژه ای برای آموزش های فنی و حرفه ای و سایر آموزشها در نظر گرفته شده است. با همكاری iMOVE، شركت مسه اشتوتگارت و VDW (اتحادیه سازندگان ماشین ابزار آلمان) نمایشگاه ویژه آموزش های فنی و حرفه ای برگزار می شود. فضایی كاملاً مشخص و قابل مشاهده در نمایشگاه، به سایر برنامه های آموزشی اختصاص دارد. برنامه های آموزشی نمایشگاه با برگزاری همایش و میزگردهایی با حضور شركت هایی از دپارتمان آموزش كشور آلمان تكمیل می گردد.

1397/02/01
13:00:25
5.0 / 5
4564
تگهای خبر: بازار , برتر , تولید , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است