حضور هنرمند تلویزیون در مدرسه امید آینده در ساحل خلیج فارس

حضور هنرمند تلویزیون در مدرسه امید آینده در ساحل خلیج فارس زارا: یكی از هنرمندان سینما و تلویزیون در مدرسه اُمید آینده در ساحل خلیج فارس حضور یافت و دانش آموزان و معلمان این مجموعه آموزشی دیدار و گفتگو نمود.به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، در دومین گام از حضور و بازدید هنرمندان نام آشنا از مدارس «امید آینده» كه با حمایت بانك آینده احداث و راه اندازی شده است؛ مارال فرجاد هنرمند تئاتر، سینما و تلویزیون، در مدرسه «امید آینده» روستای خونسرخ استان هرمزگان، حضور یافت و ضمن دیدار با دانشآموزان، معلمان و مربیان مدرسه، با آنها، به گفتگو نشست.
وی هدف از این سفر را حضور در فضای دوستی و مهربانی در بین كودكان و دانشآموزان روستای خونسرخی عنوان نمود.
قبلاٌ هم «لیلی رشیدی» دیگر هنرمند كشورمان در مدرسه «امید آینده» زاهدان، حاضر شده و با دانش آموزان و معلمان آن مجموعه آموزشی، دیدار كرده بود.
بانك آینده بعنوان یك بنگاه اقتصادی خصوصی و در عمل به مسئولیت اجتماعی و نگاه روشن برای پرورش نسل آینده كشورمان، اقدام به تأسیس مدارس مقاطع ابتدایی دور اول و دوم در مناطق كمتر برخوردار از امكانات آموزشی كرده است. احداث مدارس هشت گانه بانك آینده در نقاط كم بهره از این امكانات در سطح كشور، گامی برای بر طرف ساختن نیازهای جامعه ایرانی است.
گفتنی است؛ بانك آینده در سال گذشته، ۸ مدرسه در مناطق كمتر برخوردار كشور ساخته و هم اكنون ۳۰۰۰ دانش آموز در این مدارس تحصیل می كنند.

1397/01/27
16:11:12
5.0 / 5
4130
تگهای خبر: بانك , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است