نحوه فعالیت دانشگاه تربیت مدرس

نحوه فعالیت دانشگاه تربیت مدرس به گزارش زارا دانشگاه تربیت مدرس، نحوه حضور و فعالیت اعضای هیات علمی و کارکنان این دانشگاه با عنایت به تغییر وضعیت اپیدمی شهر تهران را اعلام نمود.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، بنا بر اعلام دانشگاه تربیت مدرس، با عنایت به تغییر وضعیت اپیدمی کووید-۱۹ در شهر تهران به وضعیت نارنجی و تاکید استانداری تهران در خصوص حضور ۷۰ درصدی کارکنان دستگاههای اجرایی و نظر به اجرای موفقیت آمیز دو مرحله واکسیناسیون اعضای هیأت علمی، کارکنان و دانشجویان این دانشگاه و هم شروع سال تحصیلی جدید، بر مبنای مصوبه مورخ ۲۸ شهریور هیأت رئیسه این دانشگاه، نحوه حضور دانشگاهیان تربیت مدرس از تاریخ شنبه ۳ مهرماه برای اجراء، ابلاغ گردید.
بنا بر اعلام معاونت توسعه منابع و سرمایه انسانی دانشگاه تربیت مدرس، کلیه فعالیتهای اعضای هیأت علمی این دانشگاه شامل آموزشی، پژوهشی، حضور در جلسات گروه، جلسات دفاع از پروپوزال، رساله و رساله، راهنمایی و مشاوره دانشجویان همچنان به صورت مجازی ولی با حضور در دفتر کار دانشگاه و رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی خواهد بود.
بدیهی است افراد دارای بیماری زمینه ای با تایید مدیریت سلامت و بهداشت دانشگاه تربیت مدرس، جانبازان شیمیایی، زنان آبستن و دارای فرزند خردسال با هماهنگی هفتگی با مسئول واحد، می توانند در بخش مشخصی از زمان خدمت موظف خود به صورت دورکاری به فعالیتهای آموزشی و پژوهشی بپردازند. فعالیت اداری کارکنان در واحدهای مختلف به صورت حضوری خواهد بود.
دانشگاه تربیت مدرس همینطور اعلام نمود: حداکثر ۳۰ درصد کارکنان، با اولویت افراد دارای بیماری زمینه ای که به تایید مدیریت سلامت و بهداشت دانشگاه می رسد، جانبازان شیمیایی، زنان آبستن و دارای فرزند خردسال صرفا با تشخیص و اجازه مسئول هر واحد می توانند در بخشی از زمان خدمت موظف خود، به صورت دورکاری فعالیت نمایند.

دانشگاه تربیت مدرس، همینطور اعلام نموده که ورود کلیه مراجعین متفرقه به این دانشگاه همچنان با محدودیت شدید مواجه خواهد بود و در صورت لزوم و بنا به تشخیص واحدهای ذی ربط، مراتب می بایست از قبل با اداره حراست هماهنگ شود.
تمامی مراسم، نشست ها و اجتماعات حضوری هم همچنان ممنوع می باشد.1400/07/01
11:47:55
0.0 / 5
212
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است