شروع اجرای طرح همدلی 1400 دانشگاه تهران از مهرماه

شروع اجرای طرح همدلی 1400 دانشگاه تهران از مهرماه زارا: طرح همدلی 1400 دانشگاه تهران بصورت تماس تلفنی کارشناسان مرکز مشاوره دانشگاه تهران با همه دانشجویان شاغل به تحصیل و ورودی های جدید(نودانشجویان) از مهر لغایت آبان 1400 اجرا می شود.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، باتوجه به استمرار کارهای آموزشی دانشگاه ها بصورت مجازی و بمنظور تعامل مؤثر، پویا و رابطه بیشتر دانشگاه با دانشجویان و بازخوردهای مثبت دانشجویان نسبت به اجرای طرح های همدلی و خوشامدگویی در سال گذشته، طرح همدلی ۱۴۰۰ ویژه تمام دانشجویان شاغل به تحصیل و نو دانشجویان توسط متخصصان و کارشناسان مرکز مشاوره دانشگاه از مهر لغایت آبان ۱۴۰۰ در قالب یک برنامه ساختاریافته و هدفمند بوسیله تماس تلفنی با دانشجویان اجرا خواهد شد.
در راستای اجرای این طرح در تماس تلفنی با دانشجویان ضمن احوالپرسی، گوش کردن به دغدغه های دانشجویان، نیازسنجی، راهنمایی و حمایت و همدلی های لازم صورت می پذیرد.
این طرح می تواند با ارزیابی و غربالگری دانشجویان از جنبه های مختلف روانشناختی، تحصیلی، اقتصادی و وضعیت سلامت جسمانی و ارائه خدمات تخصصی و حمایت های «روانی- اجتماعی»، گام مؤثری در جهت تحقق رسالت مرکز مشاوره دانشگاه در امتداد تامین و ارتقاء سطح بهداشت روان دانشجویان باشد.


منبع:

1400/06/31
17:10:28
0.0 / 5
199
تگهای خبر: آموزش , ارز , اقتصاد , بهداشت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است