از افزایش شهریه دانشگاه های انگلیس تا گلایه كاركنان

از افزایش شهریه دانشگاه های انگلیس تا گلایه كاركنان زارا: افزایش شهریه در دانشگاه های انگلیس در حالی اتفاق می افتد که همه از رشد کم درآمد کارکنان دانشگاه ها، گلایه می کنند.


به گزارش زارا به نقل از یودبلیونیوز، گزارش ها حاکی از آنست که در انگلیس، طی پنج سال اخیر، درآمد حاصل از دریافت شهریه از دانشجویان، یک سوم بالا رفته و این امر همزمان با رشد سریع موسسات آموزش عالی است.
گفته شده، دانشگاه های انگلیس در سال تحصیلی ۲۰-۲۰۱۹، به میزان ۲۱.۵ میلیارد پوند، شهریه از دانشجویان خود دریافت نمودند. این میزان بیش از یک سوم، بیشتر از میزان شهریه ای است که در سال تحصیلی ۱۵-۲۰۱۴ از دانشجویان دریافت شده است. در آن سال نیز رقم دریافت شهریه ۱۵.۵ میلیارد پوند بود.
این درحالی است که درآمد کارکنان دانشگاه ها با رشد بسیار آرام تری بالا رفته و طی دو سال اخیر، تنها ۱۰ درصد بالا رفته است. در این زمان، افزایش شهریه دانشجویان ۱۳ درصد بوده است.
" Jo Grady"(جو گرادی) دبیرکل اتحادیه دانشگاها و کالج های انگلیس اظهار داشت: دانشگاه ها، بخش بسیار مهمی از جامعه را می سازند و قسمتی از حیات آنها به تلاش کارکنانی بستگی دارد که بی وقفه تلاش می کنند تا دانشجویان از بهترین شکل آموزش برخوردار شوند.
منبع:

1400/04/18
22:12:11
0.0 / 5
139
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است