فروش پوشاك در تلگرام

فروش پوشاك در تلگرام به گزارش زارا، به نقل از فارس دبیر كارگروه مد لباس اظهار داشت برخورد با فروشندگان مجازی كالاهای قاچاق و غیرقانونی از اولویت‌های كارگروه مد و لباس می باشد.


حمید قبادی دبیر كارگروه مد لباس با اشاره به هماهنگی‌های این كارگروه با مراجع ذیصلاح در خصوص نظارت بر عملكرد شبكه‌های مجازی حوزه مد و لباس و مدیریت و نظارت این كارگروه بر آنان گفت:برخورد با فروشندگان مجازی كالاهای قاچاق و غیرقانونی از اولویت‌های كارگروه مد و لباس است.
دبیر كارگروه مد و لباس در خصوص فعالیت فروش محصولات پوشاك در فضای مجازی اظهار داشت: بسیاری از افرادی كه كالاهای خارجی را وارد كشور كرده و اقدام به فروش مجازی آن می‌كنند، فعالیت‌شان غیرقانونی است كه به استناد مقررات موجود در كشور باید با آنها برخورد شود.
قبادی با تاكید بر اینكه برخورد با فروشندگان مجازی كالاهای قاچاق و غیرقانونی از اولویت‌های كارگروه مد و لباس است، تصریح كرد: به استناد ماده یك قانون در موضوع برنامه‌ریزی، تبلیغ لباس غربی و غیرمأنوس با فرهنگ ایرانی با آنها برخورد خواهد شد.
وی تأكید كرد: با هماهنگی مراجع ذیصلاح فعالان را به ثبت كانال‌‌های تلگرامی خود در سامانه مركز رسانه‌های دیجیتال دعوت می‌كنم.
قبادی ابراز داشت: بیش از 5 هزار نفر فعالیت خود را در سامانه مركز رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد به صورت قانونی ثبت كرده و در حال فعالیت هستند.
1396/05/10
23:26:07
5.0 / 5
4973
تگهای خبر: پوشاك , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است