اعلام تغییرات و میزان شهریه دانشجویان دانشگاه خوارزمی

اعلام تغییرات و میزان شهریه دانشجویان دانشگاه خوارزمی زارا: مهلت ثبت نام مرحله دوم مصاحبه علمی دکتری 1400 و سنجش عملی و بررسی سوابق آموزشی و پژوهشی دانشگاه خوارزمی تا 10 خرداد تمدید گردید.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، دانشگاه خوارزمی اعلام کرد؛ برابر جلسه ششم هیات امنای این دانشگاه، به دانشگاه اجازه داده شده است که بابت بررسی در خواست مهمانی و انتقال خارج از سامانه، در هریک از مقاطع تحصیلیاز دانشجویان متقاضی مبلغ ۵۰۰ هزار ریال دریافت شود.
فهرست شهریه دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه خوارزمی برای نوبت دوم و میهمان به تفکیک رشته تحصیلی در سالهای ورودی مختلف در سایت این دانشگاه انتشار یافته است.
بر این اساس شهریه ثابت پرداختی دانشجویان شبانه دوره دکتری برای رشته های علوم انسانی سال ۱۴۰۰ حدود ۶ میلیون ۲۶۰ و برای رشته های فنی و علوم پایه نیز ۷ میلیون ۶۵۰ هزار تومان تعیین شده است.
همین طور شهریه متغییر واحدهای عملی و نظری دانشجویان دوره شبانه رشته های دکتری دانشگاه خوارزمی نیز بین یک میلیون ۸۰ تا یک میلیون صد هزار تومان تعیین شده است. همین طور این دانشجویان نیز باید بین ۱۳ تا ۱۵ میلیون تومان برای رساله خود هزینه کنند.
شهریه ثابت پرداختی دانشجویان شبانه دوره کارشناسی ارشد دانشگاه خوارزمی برای رشته های علوم انسانی سال ۱۴۰۰ حدود یک میلیون ۳۲۰ و برای رشته های فنی و علوم پایه نیز یک میلیون ۵۰۰ هزار تومان تعیین شده است.
معاونت آموزشی دانشگاه خوارزمی همین طور اعلام نمود که باتوجه به درخواست تعداد زیادی داوطلبان مرحله دوم مصاحبه دکتری ۱۴۰۰، مهلت ثبت نام تمدید شده و داوطلبانی که برای مرحله دوم (مصاحبه علمی و سنجش عملی، بررسی سوابق آموزشی و پژوهشی) از جانب سازمان سنجش آموزش کشور معرفی شده اند، تا ۱۰ خرداد فرصت دارند مطابق دستورالعمل نسبت به ثبت نام اینترنتی اقدام نمایند.
بر این اساس دانشجویان سال آخر که تا ۳۱ شهریور سال ۱۴۰۰ دانش آموخته می شوند باید نامه ای از دانشگاه محل تحصیل ستاندن کنند که معدل دروس گذرانده را در صورت نیاز ارائه می کند.
داوطلبان فوق لازم است مبلغ یک میلیون و دویست هزار ریال را بوسیله درگاه الکترونیکی سامانه جامع آموزشی دانشگاه خوارزمی در زمان ثبت نام غیر حضوری واریز نمایند. متقاضیانی که در چندین کد رشته ثبت نام کرده اند نیز کافی است فقط یک دفعه واریز وجه نمایند.
همین طور دریافت شهریه از دانشجویان میهمان بصورت تک درس معادل ۱.۵ برابر شهریه متغیر نوبت دوم سال درخواست مهمانی است. در صورتیکه درخواست میهمان بصورت یک ترم باشد شهریه ثابت هم ستاندن می شود.
منبع:

1400/03/11
10:47:46
0.0 / 5
216
تگهای خبر: آموزش , ارز , اینترنت , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است