راهكار عالی ملی پیامك برای انتخابات ۱۴۰۰

راهكار عالی ملی پیامك برای انتخابات ۱۴۰۰ به گزارش زارا در ایام شلوغ خردادماه که نوبت انتخابات شورای شهر و روستا و از همه مهم تر انتخابات ریاست جمهوری است، بحث مهم تبلیغات هم به میان می آید و حالا باید پرسید بهترین راه و روش تبلیغاتی چیست؟به گزارش زارا به نقل از مهر، با عنایت به شرایط این روزها که نشست و جلسه های حضوری به مرور کم رنگ شده و به همان اندازه حضور در شبکه های اجتماعی، راه اندازی وب سایت اختصاصی و تعامل مستقیم با مردم از راه اینترنت طرفدار پیدا کرده است، ملی پیامک بهترین راهکار تبلیغاتی یعنی ارسال پیامک تبلیغاتی برای انتخابات را پیشنهاد می دهد.
نامزدهای انتخابات و کاندیداهای محترم برای انتخابات مجلس، شورای شهر و روستا، جلسات کاری و اداری، هیئت مدیره و … می توانند برای دریافت فوری پنل درخواست داده و از تمام این مزایا و البته راهکارهایی که ملی پیامک در ادامه عرضه خواهد کرد، استفاده کنند.
مزیت اول، دسترسی به بانک شماره های تفکیک شده
مهم ترین اصل برای ارسال پیامک تبلیغاتی در انتخابات سال ۱۴۰۰، امکان تعامل با مخاطب و انتقال اهداف و برنامه های مهم انتخاباتی است. کاندیداهای محترم می توانند از راه ارسال پیامک، برنامه ها و وعده های انتخاباتی، اهداف کاری و برنامه های قابل اجرایشان را برای مخاطب ارسال نمایند. به نوشتن شعار تبلیغاتی بسنده کنند و در انتهای متن هم لینک سایت یا حساب کاربری شبکه های اجتماعی شان را بنویسند تا شهروندان در صورت تمایل به سخنرانی و حرف هایشان بیشتر گوش بدهند و با کاندیدا در ارتباط باشند.
سامانه ملی پیامک این امکان را برای کاندیدا فراهم نموده تا به صورت تفکیک شده برای کاربران همراه اول و ایرانسل بتوانند پیامک انبوه اطلاع رسانی ارسال نمایند. از سوی دیگر ابزار ارسال انبوه پنل، قابلیت ارسال پیامک بر مبنای محل زندگی، منطقه و محله، شهر و استان و حتی گروه شغلی را هم دارد.
راهکار عالی ملی پیامک برای ارسال این نوع پیام های تبلیغاتی، توجه به نیاز و الویت مردم هر منطقه است. می توانید برنامه انتخاباتی خودتان را بر مبنای محله و مناطق مختلف تقسیم کنید و هر بخش از برنامه اجرایی تان را برای مردم همان محله ارسال کنید. این تقسیم بندی هم تبلیغات را برای شما آسان تر می کند و هم به شهروندان و مردم نشان داده است که کاندیدها و نامزدهای محترم شورا و … بر مبنای نیاز و الویت مردم برنامه انتخاباتی شان را چیده اند و این مهم تاثیر خوبی در جلب رضایت مردم و مشارکت حداکثری شان دارد.
ابزار کاربردی و مهم نظرسنجی
در دوران تبلیغات پیامکی برای انتخابات ۱۴۰۰، کاندیدها و نامزدهای محترم نباید از ابزار نظرسنجی پیامکی غافل شوند. برگزاری نظرسنجی هم به کاندیدا کمک می نماید تا بیشتر در جریان نظرات شهروندان باشد و هم به نتیجه ای مثبت در نتایج برسد.
برگزاری نظرسنجی پیامکی نشان دهنده توجه به نیاز مردم است و می تواند برای کاندیدا به رأی مثبت در پای صندوق رأی منجر شود.
ارسال پیامک تبلیغاتی با مشخصات کامل
دومین راهکار طلایی ملی پیامک، ارسال پیامک تبلیغاتی با اطلاعات شخصی یعنی نام و نام خانوادگی کامل و کد انتخاباتی برای شهروندان است. بدین سان هم برندسازی و ماندگاری در ذهن شهروندان ایجاد می شود و هم هواداران به کد انتخاباتی و نام و نام خانوادگی کامل کاندیدا دسترسی کامل خواهند داشت. حتی هواداران وفادار می توانند این پیام را برای دیگران هم بفرستند و از این طریق رأی بیشتری جمع کنند.
ارسال شعار تبلیغاتی
شعار تبلیغاتی باید کوتاه و مبین اهداف اجرایی و البته هویت سیاسی کاندیدا باشد. پنل ملی پیامک قابلیت ارسال انبوه پیامک به صورت سریع و کم هزینه را برای ارسال شعار تبلیغاتی هم پیشنهاد می دهد تا بتوانید خیلی سریع، در زمان کوتاه و البته به صورت خلاصه شعارتان را برای هواداران و شهروندان مختلف بفرستید.
این مورد به شما کمک می نماید تا تاثیر بیشتری روی مردم داشته باشید و بتوانید از آنها برای همراهی با اعداف انتخاباتی و برنامه اجرایی تان دعوت کنید و حتی بخواهند سری به سایت شما بزنند، سخنرانی هایتان را گوش کنند و بیشتر در جریان جزئیات انتخاباتی تان قرار بگیرند.
دریافت فوری پنل زیر یک ساعت!
حالا که با راهکارهای طلایی، کاربردی و مهم ملی پیامک برای ارسال پیامک تبلیغاتی انتخابات ۱۴۰۰ آشنا شدید، می توانید برای دریافت فوری پنل پیامکی با ۰۲۱۶۳۴۰۴ تماس بگیرید یا در وب سایت ملی پیامک ثبت نام نمایید تا تیم پشتیبانی با شما تماس بگیرد.
برای مشاوره بیشتر هم می توانید از ساعت ۸ بامداد تا ۹ شب در تمام روزهای کاری و از ساعت ۹ تا ۵ عصر در ایام تعطیل تماس بگیرید و با تیم پشتیبانی صحبت کنید.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1400/03/10
11:47:20
0.0 / 5
243
تگهای خبر: اینترنت , بانك , برند , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است