مهلت ثبت نام وام دانشجویی دانشگاه تهران تمدید گردید

مهلت ثبت نام وام دانشجویی دانشگاه تهران تمدید گردید به گزارش زارا مهلت ثبت نام دانشجویان دانشگاه تهران برای دریافت وام های دانشجویی نیم سال دوم تحصیلی سال ۱۴۰۰ تمدید گردید.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، معاونت دانشجویی دانشگاه تهران اعلام کرد؛ زمان ثبت درخواست وام های دانشجویی نیم سال دوم سال تحصیلی ۱۳۹۹ - ۱۴۰۰ تا ۲۳ خرداد ماه جاری تمدید گردید.
بر این اساس متقاضیان برای دریافت وام دانشجویی نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ به سامانه گلستان به نشانی ems.ut.ac.ir و پورتال دانشجویی به نشانی bp.swf.ir رجوع کنند.
همینطور ثبت درخواست وام دانشجویی در هر دو سامانه فوق الزامی است، در غیر این صورت وام به متقاضی تعلق نمی گیرد.
ازاین رو مبلغ وام تحصیلی دانشجویان بین ۱۵ تا ۲۰ میلیون ریال در نظر گرفته شده است. همینطور مبلغ وام ضروری برای رویدادهای موارد خاص نظیر تولد فرزند دانشجوی متأهل ۳۰ میلیون ریال، فوت پدر، مادر، همسر یا فرزند دانشجو ۳۰ میلیون ریال دانشجویان حادثه دیده در سوانح و تصادفات تا ۵۰ میلیون ریال، دانشجویان مبتلا به بیماری های خاص و پرهزینه تا ۵۰ میلیون ریال، بیماری خاص و پر هزینه یکی از اعضای خانواده تحت تکفل دانشجو تا ۴۰ میلیون ریال، سایر موارد مشابه به تشخیص رئیس صندوق تا سقف ۵۰ میلیون ریال، تعیین شده است.
دانشجویان دکتری روزانه دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی هم هر ماه مبلغ ۷۰۰ هزار تومان وام در چارچوب وام ویژه دکتری دریافت خواهند کرد که این مبلغ هر سه ماه یکبار پرداخت می شود.
ضمن این که مبلغ وام مسکن برای دانشجویان بنا بر شهر محل اسکان مبلغ ۱۵ تا ۲۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است. میزان وام شهریه هم بنا بر مقطع تحصیلی بین یک تا ۵ میلیون تومان متغییر است.
بر این اساس، "وام مسکن متاهلی" در نیمسال دوم تحصیلی هم از راه صندوق رفاه پرداخت خواهد شد. همینطور افزایش یک رویداد به مجموع سقف رویدادهای وام ضروری در هر مقطع در نیمسال جاری به منظور حمایت بیشتر از دانشجویان در وضعیت شیوع بیماری کرونا صورت گرفته است.
همینطور "وام شهریه" به تمام دانشجویان حائز شرایط از سال تحصیلی جدید، فقط از راه صندوق رفاه دانشجویان پرداخت می شود. همینطور دانشجویانی که قبلاً از خدمات بانک طرف تعهد استفاده نموده اند و درخواست مجدد جهت بهره مندی از خدمات آن بانک را دارند، دانشگاه ها می بایست درخواست این قبیل دانشجویان را طی لیستی جداگانه به صندوق ارسال نمایند. همینطور دانشجویان دانشگاه های آزاد، علمی کاربردی، غیر انتفاعی می توانند به جای وام بانک از وام شهریه صندوق بهره مند شوند
1400/02/30
22:52:00
0.0 / 5
141
تگهای خبر: آموزش , بانك , خدمات , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است