هدیه دانشگاه علم و صنعت به نودانشجویان غیرتهرانی

هدیه دانشگاه علم و صنعت به نودانشجویان غیرتهرانی دانشگاه علم و صنعت، جهت بالا بردن روحیه امید و نشاط دانشجویان غیر تهرانی نو ورود، هدایای فرهنگی برای آنها ارسال می کند.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، مدیریت فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علم و صنعت، در سال ۹۹ بین دو نیم سال مجازی یک تور گردشگری چند ساعته تحت عنوان «من یک علم وصنعتی هستم» برای دانشجویان ساکن تهران و حومه برگزار نمود تا دانشجویان ورودی ۹۹ دوره کارشناسی در وضعیت محدودیت های کرونائی و تعطیلی دانشگاه بتوانند بطور فشرده با فضای فیزیکی دانشگاه و مراکز علمی و تحقیقاتی دانشکده های خود آشنا گردند.
این آشنایی کوتاه با محوریت مدیران فرهنگی دانشکده ها و ریاست دانشکده با حمایت مدیریت فرهنگی وفوق برنامه انجام گرفت و دانشجویان پس از نماز برای صرف ناهار میهمان دانشگاه بودند.
دانشگاه علم و صنعت باتوجه به خیز موج چهارم کرونا در اسفند ماه ۱۳۹۹ و استمرار روند صعودی گسترش این ویروس، بخش دوم این تور که مخاطبش دانشجویان ورودی ۹۹ دوره کارشناسی ساکن شهرستان ها بودند را کنسل کرد و برگزاری آنرا به ایام پس از تعطیلات نوروز موکول کرد. بعد از تعطیلات نوروز نیز به سبب شرایط قرمز بیشتر استانها، تردد دانشجویان به دانشگاه غیرممکن شد.
در این راستا، حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علم و صنعت جهت بالا بردن روحیه امید و نشاط دانشجویان غیر تهرانی، یک بسته هدیه فرهنگی آماده کرده است که به آدرس پستی این دانشجویان در حال ارسال است.
منبع:

1400/02/08
22:32:22
0.0 / 5
414
تگهای خبر: دانشگاه , صنعت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است