در گزارش زارا اعلام شد؛

قیمت گوشت گوسفندی 140 هزار تومان

قیمت گوشت گوسفندی 140 هزار تومان به گزارش زارا رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی قیمت هر کیلوگرم شقه بدون دنبه را برای مصرف کننده 140 هزار تومان اعلام نمود و اظهار داشت: بازار گوشت گوسفندی به سبب عدم توان خرید مردم، گرفتار رکود شده است.علی اصغر ملکی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره آخرین وضعیت بازار گوشت گوسفندی اظهار داشت: بازار گوشت گوسفندی کم رونق و درگیر رکود است چونکه مردم توان خرید ندارند و کاهش تقاضا منجر به ثبات قیمت ها شده است.
وی قیمت هر کیلوگرم شقه بدون دنبه گوسفندی خرید مغازه دار را ۱۲۷ تا ۱۳۰ هزار تومان عنوان و افزود: قیمت هر کیلوگرم شقه بدون دنبه با اعمال ۱۰ درصد سود برای مصرف کننده نهایی حدود ۱۴۰ هزار تومان است.
این فعال بخش خصوصی با اشاره به اینکه قیمت گوشت گوسفندی در هفته های ابتدایی امسال نسبت به اواخر سال قبل بین شش تا هفت هزار تومان کاهش داشته است، اضافه کرد: اکنون فصل عرضه دام بوده و عرضه آن زیاد است اما مشکلی که دامداران دارند گرانی نهاده ها و علوفه است که منجر به افزایش قیمت تمام شده تولید می شود.
ملکی با اشاره به خشکسالی و مطلوب نبودن وضعیت مراتع کشور، اظهار داشت: اگر امسال وضعیت علوفه مراتع خوب بود و دام ها می توانستند از آن استفاده کنند، کاهش قیمت بیشتری اتفاق می افتاد اما هم اکنون، تغذیه دام با نهاده بصورت دستی انجام می شود و به همین جهت هزینه های تولید بالاست.


منبع:

1400/01/30
20:38:20
0.0 / 5
308
تگهای خبر: بازار , تولید , قیمت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است