سرپرست دانشگاه تخصصی تكنولوژی های جدید آمل انتخاب شد

سرپرست دانشگاه تخصصی تكنولوژی های جدید آمل انتخاب شد به گزارش زارا وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی سرپرست دانشگاه تخصصی تکنولوژی های جدید آمل را منصوب نمود.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، در حکمی اکبر حاجی زاده مقدم را به سمت سرپرست دانشگاه تخصصی تکنولوژی های جدید آمل انتخاب کرد.
در متن این حکم آمده است:
"با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب پرارزش جناب عالی، به باعث این حکم به سمت سرپرست دانشگاه تخصصی تکنولوژی های جدید آمل منصوب می شوید.
انتظار می رود با بهره مندی از تجارب اعضای هیئت علمی دانشگاه و همینطور جامعه نیکوکاران حامی آموزش عالی، وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست ها و برنامه های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و مأموریت های تعیین شده برای آن دانشگاه به انجام رسانید.
امید است با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در حفظ بیت المال و صرفه جویی در هزینه ها، پرهیز از تجمل گرایی، تقویت نظم و انضباط اداری، رعایت دقیق مقررات مالی و ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن دانشگاه، اهتمام ورزید."
اکبر حاجی زاده مقدم متولد ۱۳۵۴ در شهر آمل، مدرک کارشناسی ارشد را در رشته زیست شناسی جانوری گرایش فیزیولوژی در سال ۱۳۷۹ و دکتری را در سال ۱۳۸۵ از دانشگاه خوارزمی دریافت کرد و در همان سال بعنوان عضو هیئت علمی در دانشگاه مازندران مشغول به کار شد و هم اکنون با مرتبه دانشیاری پایه ۲۲ در این دانشگاه مشغول به تحقیق و آموزش است.
از سوابق اجرایی وی میتوان به دو دوره مدیریت گروه زیست شناسی در دانشگاه مازندران، چهار سال ریاست دانشکده دامپزشکی دانشگاه مازندران، مسئول راه اندازی دانشگاه تخصصی تکنولوژی های جدید و ریاست این دانشگاه به مدت سه سال و بیشتر از یک سال هم سمت مشاور رئیس دانشگاه مازندران و معاون اداری و مالی دانشگاه اشاره نمود.
راهنمایی بیشتر از ۴۰ رساله کارشناسی ارشد و چاپ بیشتر از ۷۰ مقاله در مجلات معتبر ISI و ISC، اجرای دو طرح تحقیقاتی برای ستاد علوم و فناوری های شناختی و معرفی وی بعنوان دانشمند یک درصد برتر دنیا توسط مراجع ذی صلاح ملی و بین المللی در سالهای ۲۰۱۸ و ۲۰۲۰ از سوابق پژوهشی دکتر حاجی زاده مقدم است.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، وزیر علوم همینطور در نامه جداگانه ای از خدمات داوود دومیری گنجی، رئیس سابق دانشگاه تخصصی تکنولوژی های جدید آمل، در طول تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.1400/01/27
21:52:54
0.0 / 5
320
تگهای خبر: آموزش , ارز , برتر , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است