تمام فعالیتهای دانشگاه تربیت مدرس مجازی شد

تمام فعالیتهای دانشگاه تربیت مدرس مجازی شد به گزارش زارا معاونت توسعه منابع و سرمایه انسانی با صدور اطلاعیه ای از مجازی شدن تمامی فعالیتهای این دانشگاه تا اطلاع ثانوی اطلاع داد.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، معاونت توسعه منابع و سرمایه انسانی دانشگاه تربیت مدرس با عنایت به تغییر وضعیت شهر تهران از نارنجی به قرمز با صدور اطلاعیه ای نحوه فعالیت دانشگاه را اعلام نمود و بر این اساس کلیه فعالیتهای اعضای هیأت علمی شامل آموزشی، پژوهشی، حضور در جلسات گروه، جلسات دفاع از پروپوزال، رساله و رساله، راهنمایی و مشاوره دانشجویان کماکان به صورت مجازی ادامه خواهد داشت. بدیهی است در صورت لزوم و بنا به تشخیص عضو هیأت علمی، مدیر گروه و یا هیأت رییسه دانشکده، حضور افراد در محل کار برای کوتاه مدت بلامانع خواهد بود.
نحوه حضور دانشجویان در آزمایشگاه ها مطابق شیوه نامه ای خواهد بود که از جانب معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه به دانشکده ها ابلاغ گردیده است. همینطور فعالیت اداری کارکنان در واحدهای مختلف به طور عمده به صورت دورکاری خواهد بود.
در این اطلاعیه آمده است در واحدهایی که بنا به صلاحدید مدیر واحد، حضور فیزیکی بعضی از کارکنان الزامی و اجتناب ناپذیر تشخیص داده شود، کارکنان مورد نظر مکلف به حضور در محل کار خواهند بود.
مسؤلان واحدها موظف می باشند پیشاپیش اسامی افراد دورکار را به مدیریت اداری و پشتیبانی اعلام نمایند تا مجوز حضور آنها در این دوره صادر و عرضه گردد. جانبازان با سابقه بیماری تنفسی و کارکنان بالای ۶۰ سال، افراد دارای بیماری زمینه ای و زنان آبستن مشمول حداقل حضور نخواهند بود.
ورود مراجعان متفرقه به دانشگاه تا اطلاع ثانوی ممنوع بوده و در صورت لزوم مطابق دستورالعمل معاونت توسعه و منابع انسانی و بنا به تشخیص واحدها، مراتب می بایست از قبل با مدیریت حراست هماهنگ شود و کلیه مراسم، نشست ها و اجتماعات حضوری تا اطلاع ثانوی لغو می شود.
دانشگاه تربیت مدرس اعلام نمود که در صورت ابلاغ بخشنامه ها و راهبردهای جدید از مراجع ذی ربط، اصلاحات لازم در دستورالعمل ها اعمال و ابلاغ خواهد گردید.
منبع:

1400/01/17
16:36:12
0.0 / 5
561
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است