شرایط و جزئیات اسكان در خوابگاههای دانشگاه علامه طباطبایی

شرایط و جزئیات اسكان در خوابگاههای دانشگاه علامه طباطبایی به گزارش زارا دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه علامه طباطبایی می توانند در دو بازه زمانی ۲۰ روزه از خوابگاه های دانشجویی این دانشگاه استفاده کنند.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، دانشگاه علامه طباطبایی اعلام کرد، دانشجویان تحصیلات تکمیلی متقاضی اسکان موقت خوابگاهی و دارای سنوات مجاز در مقطع ارشد (ورودی نیم سال دوم ۹۷و نیم سال اول و دوم ۹۸)و دکتری (ورودی های ۹۶، ۹۷و ۹۸)که پروپوزال خویش را تصویب نموده اند، می توانند حداکثر در یک بازه زمانی ۲۰ روزه جهت پیشبرد امور آموزشی یا پژوهشی خود از خوابگاه های دانشجویی استفاده کنند.
بر این اساس زمان حضور این دانشجویان در خوابگاه ها در بازه زمانی اول از ۱۶ فروردین تا ۸ اردیبهشت و در بازه زمانی دوم از تاریخ ۱۱ اردیبهشت تا اول خرداد تعیین شده است.
دانشجویان متقاضی خوابگاه در دانشگاه علامه طباطبایی می توانند درخواست خویش را به ایمیل دانشگاهی معاونت دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی ارسال نمایند.
ارائه درخواست به صورت الکترونیکی و غیرحضوری بوده و پس از ثبت درخواست توسط دانشجو، استعلام الزم از دانشکده صورت گرفته و بعد ازتایید درخواست، از راه تماس با دانشجو به خوابگاه مربوطه معرفی می شود.
دانشجویان می توانند در صورت امکان مدارکی همچون تائیده تصویب پروپوزال، تعیین داور، تعیین زمان دفاع رساله و... جهت تسریع بررسی ها، به ضمیمه فرم درخواست ارسال شود. الزم به تاکید است که عرضه خوابگاه صرفاً به دانشجویان تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد و دکتری) دارای سنوات مجاز رفاهی یا آموزشی و با اولویت عدم استفاده در سال ۱۳۹۹ صورت خواهد پذیرفت.
دانشجویان پیش از ثبت درخواست، هماهنگی لازم با اساتید و دانشکده خویش را انجام دهند تا در مدت زمان ۲۰ روز کارهای خویش را به نتیجه برسانند.
دانشگاه علامه طباطبایی از همه دانشجویان درخواست کرده است که به علت شرایط خطرناک بیماری کرونا در تهران و احتمال بالای مبتلا شدن در محیط های مشترک و استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی، تاحد امکان به صورت مجازی و از راه دور به فعالیتهای علمی خود ادامه داده و در صورت اضطرار درخواست اسکان را ارسال نمایند.
منبع:

1400/01/16
19:57:23
0.0 / 5
466
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است