رییس دانشگاه شهید بهشتی:

به معنای واقعی دلمان برای دانشجویان تنگ است

به معنای واقعی دلمان برای دانشجویان تنگ است به گزارش زارا رئیس دانشگاه شهید بهشتی اظهار داشت: به معنای واقعی دلمان برای دانشجویان تنگ شده و نبودن دانشجو در محیط دانشگاه سبب کاستی شور و نشاط همه ما شده است.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، دکتر سعدالله نصیری قیداری با بیان این مطلب و ضمن اشاره به عدم حضور فیزیکی دانشجویان در دانشگاه ها به علت انتشار کرونا ویروس تصریح کرد: امیدوارم سال جاری که سال نو با ماه مبارک شعبان مقارن شده است سایه ویروس کرونا در این روزها و ایام اول سال نو از سر ایرانی ها برداشته شود و ما بار دیگر شاهد حضور پرشور و با انگیزه دانشجویان در محیط دانشگاه باشیم.
ایشان در ادامه خاطرنشان کرد: نبودن دانشجو در محیط دانشگاه سبب کاستی شور و نشاط همه ما شده است و ما به معنای واقعی کلمه برای دانشجویان دلمان تنگ شده است.
رئیس دانشگاه شهید بهشتی همینطور تصریح کرد: در سالی که گذشت خوشبختانه در حوزه آموزش، پژوهش، فناوری و نوآوری تلاشهای خوبی را در دانشگاه داشتیم و با تلاش مستمر اعضای هیات رییسه، روسای دانشکده ها و مدیران گروه ها توانستیم پروژه های خوبی در این عرصه ها به ثمر برسانیم.
قیداری افزود: پروژه های پژوهشی دانشگاه شهید بهشتی که عموما معطوف کرونا بود به ثمر رسید و با حضور مقامات کشور به بهره برداری رسید و در حوزه آموزش هم زیرساخت های لازم ارتقا پیدا کرد و در زمینه عمران هم ساختمان ها و فضاهای خوبی را به بهره برداری رساندیم و یا آماده بهره برداری است.




منبع:

1400/01/03
13:15:44
0.0 / 5
609
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است