عوامل موثر در تعیین تعرفه پست خارجی

عوامل موثر در تعیین تعرفه پست خارجی زارا: در این مطلب تعرفه پست خارجی بررسی می شود.


به گزارش تجاری خبرگزاری مهر، در میان انواع پست، پست خارجی یکی از نمونه هایی است که هزینه در آن بسیار مهمست و در حقیقت این مساله یکی از مهم ترین دغدغه های افرادی است که می خواهند کالای خودرا به کشورهای دیگر ارسال کنند. از همین رو در این مطلب می خواهیم به بررسی تعرفه پست خارجی بپردازیم.

چگونگی تعیین تعرفه پست خارجی
یکی از خدماتی که توسط شرکت پستکس ارائه می شود ارسال کالا به کشورهای دیگر است که با نام پست خارجی شناخته می شود. نکته ی مهمی که در این نوع از پست وجود دارد تعرفه های مربوط به آن می باشد که باید مطابق با مقررات بین المللی تنظیم شوند و هر ساله شرکت پست مطابق با این قوانین آنرا ارائه می دهد. برای مشخص نمودن نرخ پست خارجی عوامل مختلفی نقش دارند. برای مثال روش انتقال کالا می تواند یکی از فاکتورهای مهم و تأثیرگذار باشد. باتوجه به این که از دو روش زمینی و هوایی در پست خارجی استفاده می شود می توان به این مورد بعنوان یکی از عوامل مؤثر در این امر اشاره نمود. هم چنین این مساله که مقرر است کالای شما به کدام کشور خارجی ارسال شود هم یکی دیگر از موضوعات مهم می باشد. به همین دلیل شرکت پستکس برای تعیین دقیق تعرفه ها، کشورها را در دو گروه مجزا دسته بندی کرده است که با بهره گیری از این گروه بندی می توان به دید روشنی از هزینه ها دست یافت. همانطور که در ارتباط با پست های داخلی وزن کالا بعنوان یکی از مؤلفه های تاثیر گذار در هزینه شناخته می شود در ارتباط با پست های خارجی هم می توان همین مورد را بعنوان یکی از فاکتورهای مهم در تعیین تعرفه معرفی نمود. علاوه بر وزن خود کالا وزن بسته ای که کالا برای ارسال در آن قرار می گیرد هم شامل تعرفه هایی می شود که باید مورد محاسبه قرار گیرد. سامانه آنلاین پستی پستکس، سریع ترین روش ارسال مرسوله به خارج از کشور
سامانه پستکس بعنوان یک سایت پستی آنلاین می تواند شما را در امر ارسال مرسوله های خارجی یاری نموده و هر گونه سوال و ابهام شما در ارتباط با تعرفه پست خارجی و چگونگی ارسال کالا را برطرف نماید.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1399/12/17
13:26:20
0.0 / 5
655
تگهای خبر: خدمات , سایت , شركت , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است