معاون استاندار تهران:

آغاز عرضه مرغ با قیمت مصوب در میدان بهمن تهران

آغاز عرضه مرغ با قیمت مصوب در میدان بهمن تهران به گزارش زارا معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران از آغاز عرضه مرغ با قیمت مصوب در میدان بهمن تهران اطلاع داد و اظهار داشت: با این عرضه قیمت کاهش یافته و تعدیل می شود.به گزارش زارا به نقل از مهر، حشمت الله عسگری قبل از ظهر چهارشنبه در جلسه تنظیم بازار استان تهران طی سخنانی در مورد عرضه مرغ در تهران اظهار داشت: هماهنگی های لازم برای حمل مرغ از محل تولید به میدان «بهمن» تهران با سازمان جهاد کشاورزی استان ها انجام شده است و اعتقاد داریم، به علت اهمیت بازار تهران، اگر قیمت مرغ در میدان بهمن تعدیل شود، اثر آنرا در سرتاسر کشور مشاهده خواهیم کرد.
وی اضافه کرد: تنها راه کاهش قیمت مرغ افزایش عرضه است و بنابراین از امروز افزایش عرضه مرغ در میدان بهمن شروع شده است و حتما قیمت ها کاسته می شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران بیان نمود: ۸ درصد مرغ مصرفی استان تهران، توسط خود استان و ۹۲ درصد دیگر از سایر استان ها تأمین و در پایتخت توزیع می شود.
عسگری خاطرنشان کرد: استان های دیگر مرغ را بالاتر از قیمت مصوب در اختیار استان تهران می گذارند و همین مساله به افزایش قیمت کمک می نماید.
وی افزود: بعضی از استان ها در تخلفی آشکار قیمت مرغ را بالاتر از قیمت مصوب تعیین کرده اند، که اصولاً تعیین قیمت مرغ مصوب در اختیار ستاد تنظیم بازار استانی نیست و زمانی که مرغ در سایر استان ها بالاتر قیمت گذاری می شود، ما مجبوریم، برای پیشگیری از کمبود مرغ در استان، این محصول را با قیمت بالاتر تحویل بگیریم.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران اظهار داشت: مشکل تولید مرغ در استان تهران نداریم و آشفتگی شش ماهه بازار به علت اختلاف نظر میان ستاد تنظیم بازار کشور و اتحادیه مرغداران کشور است.
وی افزود: مرغداران قیمت مصوب را خیلی کم می دانند، اما ستاد تنظیم بازار کشور، این مساله را نمی پذیرد.
سالمی اظهار داشت: برای پیشگیری از تجمع در فروشگاه ها برنامه داریم تا توزیع مرغ گرم و منجمد را با نرخ های مصوب در فروشگاه های منتخب و صنوف محلات داشته باشیم.


منبع:

1399/11/30
21:26:39
0.0 / 5
610
تگهای خبر: اقتصاد , بازار , تولید , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است