مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های لرستان:

توسعه مراكز آموزش عالی دستاورد انقلاب است

توسعه مراكز آموزش عالی دستاورد انقلاب است به گزارش زارا لرستان مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های لرستان اظهار داشت: توسعه مراکز آموزش عالی از دستاوردهای انقلاب به حساب می آید.


حجت الاسلام والمسلمین دکتر حبیب حاتمی کن کبود امروز ۱۹ بهمن ماه در مراسم راه اندازی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری که در محل دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان برگزار شد، با تبریک ایام الله دهه فجر و بزرگداشت مقام زن اظهار نمود: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برکات زیادی داشته است که یکی از آنها توسعه مراکز آموزش عالی بوده و گواه این مطلب این است که در پیش از انقلاب نرخ باسوادی در کشور صفر و امروز شاهدیم که نرخ بی سوادی به صفر رسیده است.
وی افزود: امام راحل و شهدای عزیز کار خویش را انجام دادند و ما به آنها مدیون هستیم و امیدواریم نه با شعار بلکه در عمل دنباله روی مسیر آنان باشیم.
حاتمی کن کبود اضافه کرد: نهاد رهبری در دانشگاه های لرستان بعنوان نهادی مستقل و مستقر با سه راهبرد هدایت، حمایت و نظارت بر سه قشر دانشجو، کارمند و اساتید و با روحیه دستگیری نه مچ گیری فعالیت دارد و مسئولین دانشگاه ها و مراکز را برای رسیدن به تعالی علم و دانش در کنار خود می بیند.
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های لرستان با اشاره به اینکه آموزش عالی باید به جایگاه خود برسد، اظهار نمود: هم اکنون ۶۷ مرکز آموزش عالی در لرستان داریم در بعضی مراکز شرایط خوبی به لحاظ فضای آموزشی و خوابگاهی وجود دارد و در بعضی مراکز با مشکلاتی مواجه هستیم.
وی افزود: دانشگاه کاربردی و مأموریت گرای علمی کاربردی یکی از دانشگاه های مطرح کشور است و یکی از اهداف ما این است که فضای آموزش عالی را به نحوی سروسامان دهیم.
حاتمی بیان نمود: به دنبال تقویت وضع مطلوب و تدوین تقویم و سند چشم انداز پنج ساله در دفتر نهادنمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های لرستان هستیم.
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های لرستان اظهار داشت: در مراکز استان شش مسئول دفتر نهاد داشتیم که تصمیم گرفتیم برای دانشگاه جامع علمی کاربردی استان هم دفتری ایجاد نماییم تا از ظرفیت این نهاد در برنامه های مختلف دانشگاه کاربردی و علمی استفاده گردد.
حاتمی با اشاره به اینکه نگاه جمهوری اسلامی وحدت بین ادیان و مذاهب است، بیان نمود: کلاس های درس معارف در دانشگاه ها با ادیان مختلف برگزار می گردد.
به گزارش زارا به نقل از ایسنا در انتها این مراسم از جانب مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های لرستان، حجت الاسلام احسان عوض نژاد بعنوان مسئول دفتر نهاد در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان معرفی و انتخاب شد.
منبع:

1399/11/20
22:01:31
0.0 / 5
603
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است