مدیر توسعه سازمان دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی خبر داد

تكرار آزمون های غیرحضوری سال 99

تكرار آزمون های غیرحضوری سال 99 مدیر توسعه سازمان و تحول اداری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از برگزاری مجدد ۹۲ آزمون شغلی و عمومی تا آخر سال اطلاع داد.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، سید جواد امامی زاده ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: از آغاز سال ۹۹ تابحال پنج آزمون بهبود مدیریت و ۸۷ آزمون شغلی، عمومی، بهبود مدیریت و توجیهی بدو خدمت به صورت غیرحضوری برگزار شده است که از اواخر بهمن ماه تا آخر سال این ۹۲ آزمون باردیگر تکرار می شود.
به قول وی این آزمون ها با همکاری معاونت های امور بهداشتی، درمان، غذا و دارو، آموزشی و مدیریت های گزینش، آمار و فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شده است.
مدیر توسعه سازمان و تحول اداری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تصریح کرد: با عنایت به درخواست همکاران دانشگاه مجدداً دسترسی لازم برای شرکت کارکنان واجد شرایط در آزمون های مذکور فراهم گشته است.
مهندس امامی زاده در ادامه اظهار داشت: متقاضیانی که در آزمون های قبلی شرکت نکرده و یا موفق به کسب نمره قبولی نشدند می توانند جهت شرکت در آزمون به سامانه azmoon.sbmu.ac.irمراجعه کنند.
به قول وی، منابع آموزشی دوره های مذکور در سامانه آزمون های الکترونیکی آموزش کارکنان واجد شرایط در قسمت کتابخانه دیجیتال قابل دسترسی است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، مهندس امامی زاده خاطرنشان کرد: متقاضیان برای اطلاع از لیست و جزئیات آزمون های در حال اجرا شامل تاریخ و شرایط مخاطبان می توانند به سامانه آموزش کارکنان به نشانی training.sbmu.ac.ir رجوع کنند.
منبع:

1399/11/19
21:45:27
0.0 / 5
459
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , دانشگاه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است