رئیس دانشگاه خبر داد:

پذیرش دانشجوی خارجی در دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد

پذیرش دانشجوی خارجی در دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد لرستان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد اظهار داشت: از مهر سال آینده با پذیرش دانشجوی خارجی به سمت بین المللی شدن پیش خواهیم رفت.


داریوش جاوید در مراسم بزرگداشت هفته پژوهش و تجلیل از پژوهشگران برتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد که امروز یکم بهمن ماه با حضور رئیس و معاونان این دانشگاه و تعدادی از پژوهشگران و استادان برگزار شد، اظهار نمود: برای ساختن کشور، باید پژوهش در دانشگاه به سمت اجرائی شدن سوق داده شود تا دانشگاه مسئله محور شکل بگیرد و بتواند در جهت حل مشکلات و معضلات مردم گام بردارد.
وی اشاره کرد: در اینصورت تحقیقات راهگشای خیلی از مسائل و مشکلات جامعه خواهد بود و مردم به سمت دانشگاه سوق پیدا خواهند کرد.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد اشاره کرد: با پشتیبانی از پژوهشگران می توان طرح های علمی، پژوهشی دانش بنیان را به ثروت تبدیل کرد و با وجود خیلی از محدودیت ها، آمادگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد را بعنوان مجری طرح های پژوهشی اعلام می نماییم.
جاوید افزود: دانشگاه آزاد اسلامی فقط بر طبق شهریه تحصیلی دریافتی از دانشجویان اداره می شود و با وجود تنگناها، ذره ای بار بر روی دوش دولت نگذاشته است.
وی با انتقاد از کسانی که اخیراً زمزمه دولتی شدن دانشگاه آزاد اسلامی را سرداده اند، در وضعیت کنونی آنرا غیرواقعی و کاری نشدنی عنوان نمود.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد، عملکرد حوزه پژوهش واحد بروجرد را مناسب عنوان نمود و اضافه کرد: طی ۳-۴ سال اخیر برای اولین بار موفق شدیم در جشنواره فرهیختگان سه رتبه کسب و سه آزمایشگاه همکاراستاندارد راه اندازی نماییم.
جاوید با اعلان اینکه امسال از تعداد چهار پژوهشگر برتر استان لرستان، دو پژوهشگر از این دانشگاه انتخاب شده است، افزود: در این راستا بیش از ۴۰ دوره کوتاه مدت برگزار کردیم و نشریه علمی ما موفق به کسب عنوان بین المللی شد.
وی اظهار نمود: دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد سال قبل بعنوان دبیرخانه کنسرسیوم گیاهان دارویی انتخاب و اولین شرکت دانش بنیان را در سال ۹۸ راه اندازی نمود.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد اشاره کرد: با وجود کاهش دانشجو در سراسر کشور و بیش از ۱۰ دانشگاه در شهرستان بروجرد در چهار سال قبل کاهش دانشجو نداشته ایم و این نشان از کیفیت آموزش در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد است.
جاوید با اعلان اینکه از مهر سال آینده با پذیرش دانشجوی خارجی به سمت بین المللی شدن پیش خواهیم رفت، تاکید کرد: با وجود برخی کمبودها حرکت در واحد بروجرد رو به جلو است و از نظر مالی نیز با طلبی که از دانشجویان و بنیاد شهید داریم در مقایسه با خیلی از واحدها وضعیت مطلوب تری داریم.
گفتنی است، در آخر این مراسم از رضا صابونچی پژوهشگر برتر استان لرستان و واحد بروجرد در رشته علوم انسانی، علی آریاپور پژوهشگر برتر استان لرستان و واحد در رشته کشاورزی، مریم رضائیان در رشته پیراپزشکی، حسین لاری یزدی از دانشکده علوم پایه، کریم آدینه وند رشته فنی و مهندسی، زهره فائزی زاده و امیر قریب بعنوان هسته فناور برگزیده مرکز رشد، دانشجو عباس باقری رساله دکتری برگزیده در رشته تربیت بدنی، علیرضا پورداودی رساله دکتری برگزیده در رشته نرم افزار کامپیوتر و معصومه گودرزی پژوهشگر برگزیده باشگاه پژوهشگران جوان در رشته معماری ۱۰ نفر از پژوهشگران و پژوهشگران و برتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد با اهدای لوح سپاس قدردانی گردید.1399/11/02
12:22:26
0.0 / 5
724
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است