معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی:

دانشگاه آزاد اسلامی باید یك دانشگاه مساله محور باشد

دانشگاه آزاد اسلامی باید یك دانشگاه مساله محور باشد به گزارش زارا لرستان معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: دانشگاه باید یک دانشگاه مساله محور باشد.


دکتر فرزاد جهان بین در جلسه شورای اداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد که ۲۷ دیماه صورت گرفت، دانشگاه آزاد اسلامی لرستان را دانشگاهی همدل، همراه، با صفا و صمیمیت عنوان نمود و اضافه کرد: جرات برای انجام کارهای بزرگ را باید از این دانشگاه یاد گرفت.
وی اظهار نمود: در واحد بروجرد کارهای پرارزش و بزرگی انجام شده است که باید برای دیگر واحدها بعنوان الگو مطرح شود، داشتن این امکانات و قابلیتها سبب شادمانی من شد و این سفر را برایم شیرین کرد.
جهان بین کسب درآمد غیرشهریه ای را از اهداف و هدف گذاری های دانشگاه برشمرد و خاطرنشان کرد: واحدهای دانشگاهی باید با نیل به این هدف در رفع مشکل معیشتی کارکنان و اساتید دانشگاه گام بردارند و واحدهای کوشا در این راه باید تشویق شوند.
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی در پاسخ به انتقاد رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لرستان از روند کند پاسخ دهی به مکاتبات اداری، خواهان کاهش بورکراسی اداری در سازمان مرکزی دانشگاه شد و اضافه کرد: دانشگاه آزاد اسلامی باید یک دانشگاه مساله محور باشد و بتواند مشکلات جامعه را حل کرده و در مردم رضایت ایجاد نماید.
منبع:

1399/10/29
17:45:25
0.0 / 5
701
تگهای خبر: ارز , دانشگاه , سفر , مد
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است