در قالب توافقنامه ای با برخی دانشگاه های بزرگ صورت گرفت؛

اقدام وزارت علوم برای تدوین شایستگی ها و تربیت مدیران نظام آموزش عالی

اقدام وزارت علوم برای تدوین شایستگی ها و تربیت مدیران نظام آموزش عالی به گزارش زارا تفاهم نامه‌ی «همکاری مشترک» بین معاونت های اداری و مالی و مدیریت منابع انسانی وزارت علوم، با برخی از دانشگاه های بزرگ و واجد شرایط داخلی، در جهت تدوین شایستگی ها و تربیت مدیران نظام آموزش عالی کشور، به امضاء رسید.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا و به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم تحقیقات و فناوری، تفاهم نامه‌ی همکاری مشترک میان این وزارتخانه و دانشگاه های «شهید بهشتی»، «صنعتی شریف»، «الزهرا (س)» و هم چنین جهاد دانشگاهی کشور که مجوز کانون ارزیابی شایستگی مدیران از جانب سازمان اداری و استخدامی کشور را دارد، منعقد شد.
طراحی و تدوین ابزارهای سنجش شایستگی های عمومی و اختصاصی افراد واجد شرایط، به جهت تصدی پست های مدیریتی در دانشگاه ها و نظام آموزش عالی کشور، و هم چنین سنجش و ارزیابی شایستگی های عمومی و اختصاصی مدیران پایه، عملیاتی، میانه و ارشد برای تصدی پست های بالاتر بر مبنای مدل پیشنهادی سازمان اداری و استخدامی کشور، همچون موضوعات محور همکاری طرفین است.
گفتنی ست این تفاهم نامه های همکاری که در جهت تحقق هدف تدوین شایستگی ها و تربیت مدیران نظام آموزش عالی کشور منعقد شده است، در نسخه های جداگانه‌ی شامل ۸ ماده و یک تبصره، به امضای طرفین رسید.1399/10/28
17:39:03
0.0 / 5
775
تگهای خبر: آموزش , ارز , دانشگاه , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است