دفترچه راهنمای آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشكی اصلاح گردید

دفترچه راهنمای آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشكی اصلاح گردید به گزارش زارا برای سومین بار دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور سال ۱۳۹۹ اصلاح گردید.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، بر مبنای نکات مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام که در تاریخ ۱۶ دیماه سالجاری انتشار یافته و همینطور اطلاعیه اصلاحیه ۲۱ و ۲۲ دیماه و با عنایت به اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، اصلاحات جدید در ارتباط با دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور منتشر گردید.
متقاضیان در صورت تمایل تا ۲۵ دیماه فرصت دارند بعد از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و مندرجات اطلاعیه های فوق و اصلاحیه ها، به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org رجوع و نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود جهت شرکت در آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور اقدام نمایند.
همینطور مهلت اعلام شده ثبت نام در آزمون فوق به هیچ وجه قابل تمدید نیست. ازاین رو لزوم دارد متقاضیان در زمان تعیین شده نسبت به ثبت نام و یا ویرایش اطلاعات اقدام نمایند.1399/10/26
23:55:00
0.0 / 5
690
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است