تبدیل سالن ورزش دانشگاه آمریكایی به محل واكسیناسیون كرونا

تبدیل سالن ورزش دانشگاه آمریكایی به محل واكسیناسیون كرونا یک دانشگاه آمریکایی، مرکز ورزش دانشجویان را به یک سایت واکسیناسیون گسترده تبدیل کرد.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، مرکز ورزش دانشگاه "شناندو"( Shenandoah) در ایالت ویرجینا از این پس روزانه ۱۲ ساعت بعنوان مرکز واکسیناسیون مردم در مقابل بیماری "کووید-۱۹" فعالیت می کند و امید است که در این مرکز، روزانه ۱۲۰۰ تا ۱۵۰۰ نفر واکسینه شوند.
این دانشگاه در ابتدا گروه های حساس شامل کارکنان خط مقدم درمان، افراد بالای ۷۵ سال و افرادی را واکسینه می کند که در محیط هایی با محل اجتماع افراد مانند پناهگاه ها یا مراکز اصلاح و ترتبیت فعالیت و زندگی می کنند.
معاون ارشد دانشگاه "شناندو" اظهار داشت: این مرکز با ۳ هدف ساخته شده است که این اهداف شامل ایجاد مکان تمرین برای تیم های ورزشی دانشگاه، خدمت بعنوان یک فضای بزرگ برای رویدادهای بزرگ و استفاده برای مواقع اضطراری بعنوان پناهگاه است.
این دانشگاه پیش از این هم در دوران کرونا با مقامات بهداشتی شهر همکاری کرده است و حتی برخی دانشجویان بعنوان رفع نیاز برای مطالعات بالینی، واکسن دریافت کرده اند.
در آمریکا یک سیستم ثبت واکسیناسیون در حال توسعه است که انتظار می رود در هفته جاری در دسترس قرار بگیرد. در این سیستم، تاریخ های مشخص، زمان ها، مکان ها و اطلاعات ثبت نام برای افراد واجد شرایط دریافت واکسن در دسترس خواهد بود.
منبع:

1399/10/23
12:18:06
0.0 / 5
507
تگهای خبر: بهداشت , دانشگاه , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است