اعطای تسهیلات ۶۰۰ میلیون ریالی به كارمندان و اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد

اعطای تسهیلات ۶۰۰ میلیون ریالی به كارمندان و اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد زارا: مدیر تسهیلات اعتباری و صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی از اعطای تسهیلات 600 میلیون ریالی به کارمندان و اعضای هیات علمی آگاهی داد.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، سیدهادی سیدفضلی مدیر تسهیلات اعتباری و صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی، از اعطای تسهیلات ۶۰۰ میلیون ریالی به کارکنان و اعضای هیات این دانشگاه آگاهی داد و اظهار داشت: بر طبق الحاقیه تفاهم نامه دانشگاه آزاد اسلامی و بانک ملی، سقف تسهیلات وام ۴۰ میلیون تومانی کارکنان دانشگاه با همان نرخ و مدت بازپرداخت، به ۶۰ میلیون تومان افزایش یافت.
وی افزود: قبل از اجرای این الحاقیه، سقف تسهیلات اعتباری بانک ملی به صورت پلکانی برای کارمندان قرارداد کارمعین ۲۰ میلیون تومان، کارمندان رسمی ۴۰ میلیون تومان و اعضای هیات علمی ۶۰ میلیون تومان بود. در امتداد ارائه تسهیلات رفاهی به کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی، سقف تسهیلات پرداختی به تمامی کارمندان شامل قراردادی و رسمی به ۶۰ میلیون تومان افزایش یافته است.
مدیر تسهیلات اعتباری و صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی اشاره کرد: همه واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی می توانند بر طبق ظرفیت اعلام شده از طرف سازمان مرکزی، افراد واجد شرایط را جهت ستاندن وام بانک ملی و انجام مراحل اداری به صندوق رفاه دانشجویان و تسهیلات اعتباری دانشگاه آزاد اسلامی معرفی کنند.
وی ادامه داد: کارمندان و اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی که قبل از این، از وام های ۲۰، ۴۰ و ۶۰ میلیون تومانی بانک ملی بهره برده اند، در صورت تسویه وام قبلی خود، واجد شرایط دریافت وام ۶۰ میلیون تومانی خواهند بود.
سیدفضلی با اعلان اینکه هیچ محدودیتی برای معرفی کارمندان و اعضای هیات علمی واجد شرایط جهت دریافت وام ۶۰ میلیون تومانی وجود ندارد، اظهار داشت: باتوجه به فرصت باقی مانده تا انتهای سال و بمنظور تسریع پروسه اعطای تسهیلات از طرف بانک عامل، واحدهای دانشگاهی بر طبق ظرفیت اعلام شده در مرحله اول مجاز به معرفی ۳۰ درصد کارکنان و اعضای هیات علمی برای ستاندن تسهیلات هستند و افرادی که تا حالا از این تسهیلات استفاده نکرده اند در اولویت قرار دارند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، وی با اعلان اینکه مراحل اعطای تسهیلات اعتباری به کارمندان و اعضای هیات علمی در کمترین بازه زمانی صورت خواهد گرفت، اضافه کرد: وام ۶۰ میلیون تومانی بانک ملی با مدت زمان بازپرداخت ۶۰ ماهه و با نرخ ۱۰ درصد ارائه می شود.
مدیر تسهیلات اعتباری و صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی اشاره کرد: علاوه بر وام ۶۰ میلیون تومان، تسهیلات کارت اعتباری ۵۰ میلیون تومانی بانک ملی نیز برقرار بوده و کارمندان و اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی می توانند مطابق ضوابط و مقررات ابلاغی از این تسهیلات استفاده کنند.
منبع:

1399/10/22
13:45:23
0.0 / 5
616
تگهای خبر: بانك , تسهیلات , دانشگاه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است