در دانشگاه ایالتی داكوتای شمالی صورت می گیرد،

كمك دانشجویان به روند واكسیناسیون كادر درمان

كمك دانشجویان به روند واكسیناسیون كادر درمان دانشجویان ˮایالتی داکوتای شمالیˮ آمریکا برای کمک به روند تزریق واکسن ˮکووید-19ˮ به کادر درمان، آموزش های لازم را دریافت نمودند.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، نزدیک به ۲۰۰ دانشجوی رشته های پرستاری و داروسازی دانشگاه ایالتی "داکوتای شمالی" در ایالت "داکوتا"ی آمریکا تا چندین ماه آتی به پروسه تزریق واکسن "کووید-۱۹" به کادر درمان کمک می کنند.
این دانشگاه اظهار داشت: در این برنامه دانشجویان سطح بالا آموزش هایی را برای تزریق واکسن دریافت کرده اند و تحت نظارت اعضای هیات علمی و کلینیک ها فعالیت می نمایند.
دانشجویان پرستاری دانشگاه ایالتی "داکوتای شمالی" نخستین دانشجویانی بودند که به واکسیناسیون خط مقدم کادر درمان کمک کردند.
"مارتین مک نیکولز"(Martin McNichols) یکی از دانشجویان این طرح اظهار داشت: من در این طرح شرکت کردم چونکه امید زیادی در مورد واکسن کرونا وجود دارد. پس من بعنوان یک دانشجو با رشته ای مرتبط، می توانم در توزیع این امید گامی بردارم و کمک کنم.
وی این اقدام را افزایش در روحیه عمومی موثر دانست و افزود: واکسیناسیون برای جلوگیری از بیماری هایی که می توان از آنها پیشگیری کرد، بسیار مهمست تا هم از خود و هم از دیگران محافظت نماییم.
"چارلز دی پیترسون"(Charles D. Peterson) رئیس کالج مشاغل بهداشتی در دانشگاه ایالتی "داکوتا شمالی" نیز اظهار نمود: دانشجویان ما از این طریق به مردم و دولت کمک می کنند. آنها در دوران شیوع پاندمی "کووید-۱۹" تجربه های بی سابقه ای را از طرق مختلف کسب می کنند.
منبع:

1399/10/02
14:01:38
5.0 / 5
565
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , دانشگاه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است