دانشجویان انگلیسی خواستار شدند؛

شهریه های دانشجویان باید به آنها بازگردد

شهریه های دانشجویان باید به آنها بازگردد بیشتر دانشجویان دانشگاه های انگلیس معتقدند که بعد از بروز اختلال در امر آموزش در دوران پاندمی ˮکووید-19ˮ، شهریه ها باید بازپرداخت شوند.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، نتایج یک نظرسنجی که توسط یک پلت فرم یادیگیری دیجیتال انجام شده است، نشان میدهد که ۸۶ درصد دانشجویان دانشگاه های انگلیس معتقدند که باید یا شهریه کامل و یا جزئی از شهریه پرداختی خودرا دریافت نمایند. برای اینکه کرونا تجربه های دانشجویی آنها را محدود کرده است.
با شیوع کرونا، خیلی از دانشگاه های انگلیس شیوه آموزش آنلاین را برگزیدند و آموزش حضوری تنها در یک سری موارد بسیار لازم ادامه پیدا کرد.
دانشجویان احساس می کنند که چنین روشی(آموزش آنلاین) در یادگیری و سلامت روان آنها تاثیرات منفی می گذارد.
نتایج این نظرسنجی نشان میدهد که ۵۳ درصد از دانشجویان معتقدند روش ترکیبی ناکارآمد تا بسیار ناکارآمد است.
دانشجویان دانشگاه های انگلیس که سالیانه ۹ هزار و ۲۵۰ پوند شهریه پرداخت می کنند، احساس می کنند که آموزش آنلاین ارزش شهریه پرداختی آنها را نداشته است. نه فقط ساعات ارتباط با اساتید محدود است، بلکه دسترسی به منابع دانشگاه مانند کتابخانه ها و اتاق های مطالعه نیز به شدت کاهش یافته است.
باتوجه به این شرایط، دانشجویان طی یک دادخواست آنلاین از دولت انگلیس خواسته اند که دانشگاه ها شهریه را بازپرداخت کنند. این دادخواست با دریافت ۲۲۱ هزار و ۹۷۱ امضا ارائه شد.1399/09/29
22:47:04
5.0 / 5
790
تگهای خبر: آموزش , ارز , دانشگاه , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است