وزیر راه خبر داد:

ثبت نام مجدد از جاماندگان طرح ملی مسكن

ثبت نام مجدد از جاماندگان طرح ملی مسكن به گزارش زارا وزیر راه و شهرسازی از ثبت نام مجدد در طرح اقدام ملی مسكن در شهرهایی كه فاقد زمین بوده یا ثبت نام نداشتند، اطلاع داد و اظهار داشت: بزودی در این خصوص اطلاع رسانی می شود.به گزارش زارا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمد اسلامی در حاشیه سفر یک روزه به شمال استان اصفهان در جمع خبرنگاران درباره آخرین اقدامات انجام شده در مورد طرح اقدام ملی مسکن اظهار داشت: در ثبت نامی که صورت گرفت، حدود ۴۳۶ هزار نفر واجد شرایط داشتیم که تاکنون، همه این افراد تعیین تکلیف شده اند.
وی اظهار نمود: حدود ۱۳۵ هزار نفر، زمین های خودشان را تحویل گرفته یا در مرحله تحویل گیری هستند. آن هایی که زمین هایشان را دریافت نمودند، پروژه هایشان را آغاز کردند و الان مشغول ساخت هستند و طبق برنامه ریزی انجام شده، با مشارکت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و دیگر دستگاههای کارگزار، امیدواریم که بتوانند خانه هایشان را بسازند.
اسلامی اظهار داشت: حدود ۲۶۵ هزار نفر هم از راه مجتمع سازی به پروژه ها متصل می شوند؛ به صورتی که این افراد حساب بانکی باز کرده و وجه اولیه را به حساب می ریزند و تا به امروز هم حدود ۱۰۰ هزار نفر پول به حساب واریز کرده اند.
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه از جانب مردم بیشتر از ۴ هزار میلیارد تومان وجه اولیه به حساب واریز شده است، اضافه کرد: این افراد به پروژه ها معرفی می گردند تا عقد قرارداد داشته باشند.
وی خاطرنشان کرد: من از مردم تقاضا دارم تا در پرداخت مابقی وجه تسریع کنند و حساب های خودشان را هر چه زودتر در بانک واریز نمایند تا پروژه ها طبق برنامه زمان بندی پیش برود.
اسلامی اظهار داشت: همینطور حدود ۳۷ هزار نفر هم در چارچوب پروژه های مشارکتی در این طرح شرکت کردند که حالا این پروژه ها شروع شده و بعضی از آنها در مرحله ساخت و برخی دیگر در حال تحویل هستند.
وی اضافه کرد: در استان هایی که پیشتاز بودند، در حضور رئیس جمهور و به صورت ویدئو کنفرانس، مردم خانه هایشان را تحویل گرفتند و بقیه هم در حال ساخت هستند.
وزیر راه و شهرسازی با یادآوری از اینکه الان جریان خانه سازی به یک فرایند خط تولید در کشور تبدیل گشته است، تصریح کرد: تمام تلاش ما بر این بوده که خط تولید و نهضت پایدار ساختمان حفظ شود و از این به بعد ما شاهد یک جریان ثابت تولید مسکن در کشور باشیم تا مردم عزیزی که فاقد مسکن هستند، از این طریق بتوانند از مسکن مناسب بهره مند شوند.
اسلامی در پاسخ به این سؤال که آیا ثبت نام جدید در طرح اقدام ملی مسکن انجام خواهد شد؟ اظهار داشت: برای شهرهایی که تابحال زمین برای آن تهیه نشده است، ثبت نام جدید صورت می پذیرد. همینطور در شهرهایی که ثبت نام نداشتند، مراحل ثبت نام خواهیم داشت که در این خصوص اطلاع رسانی انجام می شود.


منبع:

1399/08/23
18:43:37
5.0 / 5
1237
تگهای خبر: بانك , تولید , سفر , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است