تسهیلات ۳ میلیاردی مسكن نخبگان و مستعدان برتر

تسهیلات ۳ میلیاردی مسكن نخبگان و مستعدان برتر تسهیلات خرید/ساخت مسكن نخبگان و استعدادهای برتر، با همكاری بنیاد ملی نخبگان و با تصویب شورای پول و اعتبار به مبلغ سه میلیارد ریال افزایش پیدا كرد.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، بمنظور حمایت بیشتر از جامعه نخبگانی و با هدف تسهیل مسیر نخبگانی مستعدان برتر، تسهیلات مسکن اعطایی با همکاری بنیاد ملی نخبگان و با تصویب شورای پول و اعتبار به مبلغ سه میلیارد ریال افزایش یافت.
در همین راستا، بانکهای مسکن، ملت، ملی، رفاه کارگران، سپه، تجارت و صادرات بعنوان بانکهای عامل این تسهیل انتخاب شده اند و افزایش مبلغ تسهیلات و سهمیه هر یک از بانکهای عامل برای ارائه تسهیلات توسط اداره اعتبارات بانک مرکزی به این بانک ها ابلاغ گردیده است.
وام خرید/ساخت مسکن استعدادهای برتر و نخبگان برمبنای مصوبه هیئت وزیران و با معرفی افراد واجد شرایط به بانک توسط بانک عامل پرداخت می شود. نرخ سود این وام مطابق مصوبه شورای پول واعتبار به میزان ۱۸٪ و مدت بازپرداخت تا ۲۰ سال است و همین طور ارزش ملک خریداری شده برمبنای نظر کارشناسی باید پوشش دهنده اصل و سود باشد.
هریک از متقاضیان می توانند یکبار از این تسهیلات بهره مند شوند و زمان و نحوه بهره مندی افراد از این وام برمبنای مقررات و دستورالعمل های بانک مرکزی است.
بر اساس اعلام پایگاه اطلاع رسانی بنیاد ملی نخبگان، این تسهیل، به افرادی که طبق بخشنامه های مختلف بنیاد ملی نخبگان واجد شرایط استفاده از تسهیلات مسکن هستند، تعلق می گیرد.

منبع:

1399/08/21
14:19:15
5.0 / 5
1062
تگهای خبر: ارز , بانك , برتر , تسهیلات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است