معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم خبر داد

تسویه مانده مطالبات پاداش اختتام خدمت بازنشستگان تا آخر سال ۹۸

تسویه مانده مطالبات پاداش اختتام خدمت بازنشستگان تا آخر سال ۹۸ زارا: معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم از ابلاغ اعتبار مورد نیاز برای تسویه كامل پاداش اختتام خدمت بازنشستگان اعضای هیئت علمی و غیرهیئت علمی تا آخر سال 1398 دانشگاه ها، مراكز آموزشی عالی و موسسات پژوهشی آگاهی داد.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، دکتر محمدتقی نظرپور ضمن بیان این مطلب اظهار نمود: برمبنای پیگیری های صورت گرفته اعتبار مورد نیاز برای تسویه کامل پاداش اختتام خدمت بازنشستگان اعضای هیئت علمی و غیرهیئت علمی تا آخر سال ۱۳۹۸ دانشگاه ها، مراکز آموزشی عالی و موسسات پژوهشی و پارک های علم و فناوری، با اعتباری معادل ۲۰۳۱ میلیارد ریال ابلاغ گردید.
دکتر نظرپور در این خصوص اظهار داشت: برمبنای اسناد و مدارک دریافت شده از دانشگاه ها، مراکز آموزش عالی و موسسات پژوهشی و پارک های علم و فناوری این وزارت موفق به پرداخت پاداش اختتام خدمت بازنشستگان معزز هیئت علمی و غیرهیأت علمی به تعداد ۹۸۲ نفر شده است.
معاون اداری و مالی و مدیریت منابع وزارت علوم اشاره کرد: این معاونت همین طور با ارسال بخشنامه ای به دانشگاه ها، مراکز آموزش عالی، موسسات پژوهشی و پارک های علم و فناوری خواهان واریز هرچه سریع تر پاداش این عزیزان شده است.
وی ضمن قدردانی از حمایت های ثمربخش سازمان برنامه و بودجه کشور بمنظور پرداخت پاداش اختتام خدمت این قشر از عزیزان، از روند ادامه پیگیری های مستمر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری درباب تامین اعتبار بازنشستگان سال ۱۳۹۹ نیز آگاهی داد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری موفق به پرداخت پاداش اختتام خدمت ۲۸۳ نفر عضو هیئت علمی و ۶۹۹ نفر از کارکنان غیرهیئت علمی سال ۱۳۹۸ شده است.1399/08/14
21:04:50
5.0 / 5
1115
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , فناوری , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است