معاون بیمه های زندگی بیمه كوثر اعلام كرد

پرداخت 188 میلیارد ریال غرامت فوت در اثر كرونا

پرداخت 188 میلیارد ریال غرامت فوت در اثر كرونا زارا: بیمه كوثر در 6 ماه نخست امسال به سبب شیوع ویروس كرونا و فوت بیمه گذاران مبتلا به كووید 19، مبلغ 188 میلیارد ریال خسارت به ذی نفعان بیمه های زندگی پرداخت كرده است.به گزارش زارا به نقل از مهر، باتوجه به شیوع بیماری کرونا در آخر سال ۱۳۹۸ و تحت پوشش قرار گرفتن بیمه شدگان در اثر فوت به هر علت در بیمه های زندگی بیمه کوثر، در ۶ ماه نخست امسال هزینه هزار و۵۰۰ پرونده فوت بیمه شدگان بیمه های زندگی به ذی نفعان پرداخت شده است.
مرتضی کامرانی با اعلان اینکه امروزه مهم ترین چالش و نگرانی خیلی از افراد جامعه، نبود امنیت شغلی و حمایت مالی از خانواده در زمان ازکارافتادگی و فوت سرپرست خانواده است، اضافه کرد: بیمه کوثر با افتخار توانسته است رسالت خودرا با هدف به حداقل رساندن نگرانی و دغدغه های بیمه گذاران، با ارائه طرح پشتیبانی از بیمه گذاران بیمه های زندگی به انجام برساند.
وی اضافه کرد: با همه گیری این ویروس در آخر سال گذشته، معاونت بیمه های زندگی بیمه کوثر با هدف کاهش آلام خانواده های بیمه شدگان، تشکیل کارگروهی متشکل از کارشناسان فنی این حوزه را در دستور کار قرار داد و بعنوان اولین شرکت بیمه ای، طرح پشتیبانی از بیمه گذاران بیمه های زندگی را ارائه کرد.
معاون بیمه های زندگی بیمه کوثر با اعلان اینکه بیمه کوثر در این طرح، پوشش های حمایتی و پرداخت خسارت غرامت فوت به ذی نفعان در کوتاه ترین زمان ممکن را محقق کرده است، اضافه کرد: با توجه به این که بستری در بیمارستان موجب کاهش درآمد و در نهایت ایجاد نگرانی و دغدغه بعضی از افراد در پرداخت اقساط حق بیمه می شود، در این طرح چنانچه بیمه گذاران به سبب مبتلاشدن به بیماری کووید ۱۹ در بیمارستان بستری شوند، بیمه کوثر حق بیمه ماه بستری و ماه بعد را برای او پرداخت می کند.
مرتضی کامرانی اشاره کرد: همین طور چنانچه بیمه گذاران از محل بیمه نامه های زندگی وام دریافت کرده باشند، شرکت متعهد است که اقساط وام ماه بستری و ماه پس از آنرا نیز پرداخت کند.
وی در آخر گفت: از زمان شروع این طرح تاکنون، ۲۵ نفر از بیمه گذاران بیمه های زندگی و اعضای خانواده شان حمایت و از مزایای این طرح بهره مند شده اند.
این مطلب یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1399/08/13
13:32:24
5.0 / 5
1171
تگهای خبر: شركت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است