مدیركل ستاد شاهد و ایثارگر خبر داد

شرایط انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر علوم پزشكی

شرایط انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر علوم پزشكی زارا: شرایط و زمان ثبت نام نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه های علوم پزشكی اعلام گردید.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، دکتر محمد تاج فرد ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: برمبنای بخشنامه نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت، حداکثر ۵ درصد سهمیه پذیرش مقاطع تحصیلی دانشگاه های علوم پزشکی (به جز مقطع دکتری تخصصی) برای نقل و انتقال دانشجویان در شروع هر سال تحصیلی اختصاص می یابد.
ایشان سپس اضافه کرد: تسهیلات موضوع این بخشنامه فقط برای همسر و فرزندان شاهد، جانبازان بالای ۵۰ درصد، همسر و فرزندان آنان، آزادگان، همسر و فرزند آنان و جانبازان ۲۵ درصد تا ۴۹ درصد است.
به گزارش وبدا، تاج فرد با اعلان اینکه ثبت نام انتقال برای «دانشجویان ورودی سال های قبل»، در شهریور ماه صورت گرفته، تاکید کرد: برای آن دسته از دانشجویانی که موفق به ثبت نام نشده اند، مهلت ثبت نام فقط به مدت ۲ روز در ایام شنبه و یکشنبه ۱۷ و ۱۸ آبان ماه تمدید می شود. این مهلت ثبت نام، برای آخرین بار بوده و به هیچ وجه قابل تمدید نیست.
مدیرکل ستاد شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت درباب زمان ثبت نام نقل و انتقال «دانشجویان ورودی جدید» اظهار داشت: باتوجه به اعلام نتایج کنکور سراسری به تازگی، زمان ثبت نام برای نقل و انتقال دانشجویان جدیدالورود شاهد و ایثارگر علوم پزشکی از روز دوشنبه ۲۶ آبان تا روز شنبه اول آذرماه تعیین شده است.
وی ادامه داد: دانشجویان واجد شرایط انتقال، لازم است فقط در زمان های تعیین شده و بوسیله سامانه نقل و انتقال به آدرس vsa.behdasht.gov.ir اقدام و از مراجعه حضوری به دانشگاه ها و ستاد مرکزی وزارت بهداشت اجتناب کنند.
تاج فرد درباب اعلام نتیجه نقل و انتقال متقاضیان، اضافه کرد: درخواست متقاضیان در کمیسیون نقل و انتقالات بررسی و نتیجه آن در نخستین فرصت بوسیله پیامک به دانشجو اطلاع رسانی می شود.1399/08/12
14:52:15
5.0 / 5
1052
تگهای خبر: بهداشت , تسهیلات , دانشگاه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است