خدمات پزشكی در منزل با آلفا طب

خدمات پزشكی در منزل با آلفا طب به گزارش زارا خدمات پزشكی در منزل با آلفا طب در انواع مختلف و شاخه های گسترده انجام می شود كه در ادامه به آنها اشاره شده است.به گزارش زارا به نقل از مهر، باتوجه به اهمیت دسترسی به پزشک و پرستار به خصوص در افراد سالمندی و بیماران خاص در تمام شبانه روز و حتی ایام تعطیل خدمات پزشکی در منزل به آلفا طب می تواند بسیار کمک کننده باشد. امروز با بررسی برخی خدمات پزشکی در منزل آلفا طب با شما همراه خواهیم بود.
همچنین گسترش شهرنشینی و افزایش ترافیک در شهر که علاوه بر زمان بر بودن رفت و آمدها سبب افزایش آلودگی هم می شود از دیگر دلایلی است که سبب اهمیت بیشتر خدمات پزشکی در منزل با آلفا طب می گردد.
۱. خدمات پزشکی در منزل چه مواردی را شامل می شود؟
۲. خدمات پزشکی در منزل برای چه افرادی مناسب است؟
۳. خدمات پزشکی در منزل چه مزایایی دارد؟

خدمات پزشکی در منزل چه مواردی را شامل می شود؟
خدمات پزشکی در منزل شامل انواع و تخصص های مختلفی است که بسته به نیاز بیماران و همین طور بسته به آمادگی شرکت عرضه کننده خدمات صورت می گیرد. این خدمات بسته به وضعیت و نیاز بیمار می تواند توسط پزشک یا پرستار و در جنسیت انتخابی بیمار صورت گیرد.
فیزیوتراپی
فیزیوتراپی یکی از درمان هایی است که بمنظور توانبخشی در افراد صدمه دیده انجام می گیرد. این صدمه دیدگی امکان دارد، در اثر تصادف و شکستگی یکی از اعضای بدن یا در اثر حوادث مختلف اتفاق می افتد. حتی در وضعیتی که صدمه دیدگی ناشی از سکته های مغزی و فلج شدن قسمتی از بدن است. با این وجود صدمه دیدگی بهر دلیلی که باشد، می توان با فیزیوتراپی تمام یا قسمتی از قوای بدن را بازگرداند. شرایط خاص برخی از افراد سبب می شود که امکان مراجعه به بیمارستان و استفاده از خدمات درمانی فیزیوتراپی در کلینیک های خاص را نداشته باشند. برای این گونه افراد خدمات فیزیوتراپی توسط مراکز خدمات پزشکی در منزل انجام می گیرد.
ویزیت پزشک
از دیگر خدمات پزشکی در منزل با آلفا طب می توان به خدمات ویزیت پزشک در منزل الفا طب اشاره نمود. چه پزشکی عمومی و چه پزشکی تخصصی بسته به نیاز به وضعیت بیمار می توانند بیمار را در منزل ویزیت کنند. در صورت حاد بودن وضعیت بیمار امکان دارد، بیمار به بیمارستان ارجاع داده شود، یا توسط پزشک در منزل درمان انجام گیرد. به خصوص در بیماران با شرایط خاص مانند بیمارانی که مشکل تنفسی داشته و در آب و هوای آلوده نمی توانند از منزل بیرون بروند، خدمات ویزیت پزشک در منزل می تواند بسیار کاربردی باشد، یا برای بیمارانی که به سبب شکستگی استخوان ها در منزل بستری هستند، ویزیت پزشک در منزل می تواند به استراحت مطلق بیمار کمک نماید.
پانسمان و تزریقات
از دیگر خدمات پزشکی در منزل می توان به پانسمان و تزریقات اشاره نمود. یکی از اشکالات خیلی از افراد این است که برای یک تزریق ساده ناچارند مدت زمان زیادی را صرف رفت و آمد به کلینیک یا درمانگاه کنند. این مساله به خصوص زمانی که بیمار کودک یا سالمند باشد، سخت تر است. به این منظور می تواند خدمات تزریق سرم در منزل آلفاطب استفاده نمود.
اکسیژن درمانی
برخی بیماران به خصوص بیماران تنفسی برای تنفس سالم نیاز به استفاده از اکسیژن دارند که گاهی اوقات این اکسیژن باید بطور تخصصی به زیر نظر پزشک مصرف شود. یکی از خدمات پزشکی در منزل نصب دستگاه اکسیژن و رسیدگی به وضعیت بیماری است که برای تنفس به اکسیژن نیاز دارد.
نوار قلب
از دیگر خدمات پزشکی در منزل می توان به گرفتن نوار قلب اشاره نمود. این مساله به خصوص در میانسالانی که به این بیماری قلبی هم مبتلا هستند، بسیار کمک کننده است.
نصب سوند و سونوگرافی
سونداژ یا نصب سوند عملی است که برای بیماران تازه جراحی شده بمنظور راحتی انجام عمل ادرار انجام می گیرد. این کار برای آزار کمتر بیمار بهتر است، توسط یک پزشک و پرستار متخصص که با نحوه انجام آن آشنایی کامل دارد، صورت گیرد. این خدمت هم همچون خدماتی است، بوسیله خدمات پزشکی در منزل با آلفا طب انجام می شود، همین طور خدماتی مانند سونوگرافی و رادیولوژی برای بیماران خاصی که امکان حضور در بیمارستان یا مراکز درمانی را ندارند هم انجام می گیرد.
خدمات پزشکی در منزل برای چه افرادی مناسب است؟
هرچند تمام افراد در هر نوع سن و وضعیتی می توانند از خدمات پزشکی در منزل استفاده کنند، اما استفاده از این خدمات برای بعضی از گروه های خاص مرسوم تر است.
بیماران صدمه دیده جسمی
بیمارانی که از نظر جسمی صدمه های خاصی دارند، مانند بیماران تصادفی که گرفتار شکستگی دست و پا شده اند و برای مدتی استراحت مطلق دارند، یا بیمارانی که به سبب سکته مغزی یا سایر اتفاقات فلج شده اند و حضور در مراکز درمانی و بیرون از خانه برای آنها دشوار است، می توانند بمنظور خدمات مختلف پزشکی، از خدمات در منزل استفاده کنند.
بیماران قلبی
وضعیت بیماران قلبی به شکلی است که بهتر است، کمتر در معرض هوای آلوده و همین طور شلوغی محیط بیرون قرار گیرند. به خصوص در افراد مسن بیماری قلبی آنها در مرحله حاد و شدید می باشد، این حضور باید به میزان کمتری اتفاق بیفتد، بنا بر این خدمات پزشکی در منزل برای این گروه بسیار کمک کننده است.
خدمات پزشکی در منزل چه مزایایی دارد؟
استفاده از خدمات پزشکی در منزل با آلفا طب مزایای زیادی دارد که همچون آن می توان به انجام سریع و فوری خدمات بدون نیاز به مراجعه به خارج از منزل اشاره نمود، همین طور خدمات انجام شده در منزل توسط شرکت آلفا طب با بهترین کیفیت انجام می شوند که از این نظر هم بهتر است، مراجعه به بیمارستان یا درمانگاه می باشد. از دیگر مزایای استفاده از خدمات پزشکی در منزل، استفاده ایمن از انواع خدمات پزشکی برای بیماران با شرایط خاص است.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

1399/08/01
12:54:24
5.0 / 5
1392
تگهای خبر: خدمات , شركت , كالا , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است