اعلام مراحل ستاندن كالا كارت دانشجویان پیام نور

اعلام مراحل ستاندن كالا كارت دانشجویان پیام نور كلیه دانشجویان برای ستاندن كالا كارت دانشجویی و خرید تجهیزات آموزشی مورد نیاز خود باید ضمن مراجعه به شعب بانك قرض الحسنه مهر ایران در سراسر كشور كالا كارت خودرا دریافت نمایند.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، بر اساس اعلام دانشگاه پیام نور؛ متقاضیان برای آگاهی از قیمت کالاهای مورد نیاز، شرایط پرداخت فروشگاه (پذیرنده)، میزان اقساط به سایت بانک قرض الحسنه مهر ایران به آدرس www.qmb.ir مراجعه کنند، ضمن اینکه دانشجویان توجه داشته باشند هر کدام از اقساط ۶، ۹ و ۱۲ ماهه را که مدنظر دارند، انتخاب نوع قسط بندی از طرف فروشگاه (پذیرنده) نیز باید همسان باشد. مثلا انتخاب اقساط ۶ ماهه توسط دانشجو، باید پذیرنده نیز نوع پرداختی را ۶ ماهه اعلام نموده باشد.
بر این اساس سقف مجموع تسهیلات کالاکارت و وام شهریه دانشجویی از بانک قرض الحسنه مهر ایران ۲۰۰ میلیون ریال است، اما با هر بار تسویه دانشجو می تواند مجدد درخواست دهد. دانشجو موظف است کارت دانشجویی معتبر و یا گواهی اشتغال به تحصیل در دانشگاه پیام نور را برای ستاندن کالا کارت به بانک مهر ارائه کند.
همین طور معرفی ضامن معتبر از طرف دانشجو (کارمند و یا کاسب معتبر) و ارزیابی ضامن و شرایط دانشجو بر عهده شعب بانک مهر است. دانشجو هر زمانی که کالا کارت را دریافت کند، موعد پرداخت قسط از یک ماه آینده در همان روز خواهد بود و منوط به خرید کالا نیست. یعنی حتی اگر دانشجو هنوز مبادرت به خرید کالا نکرده باشد اما وام کالا کارت را دریافت کرده باشد، باید از یک ماه بعد نسبت به پرداخت اقساط اقدام نماید.
اقساط توسط بانک مهر مشخص می شود و دانشجو موظف است بعد از دریافت کالا کارت به بانک مراجعه و فهرست اقساط را دریافت کند. قیمت کالای خریداری شده با نرخ روز محاسبه می شود اما بعد از خرید در صورت افزایش قیمت کالا، دیگر تغییری در تعداد یا میزان اقساط رخ نخواهد داد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، با رایزنی انجام شده، امکان خرید کالای خانگی غیر از موبایل هوشمند و تبلت نیز برای دانشجویان به وجود آمد.1399/07/29
00:41:05
5.0 / 5
1199
تگهای خبر: آموزش , ارز , اشتغال , بانك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است