رصد سلامت روان دانشجویان به دنبال مشكلات كرونا

رصد سلامت روان دانشجویان به دنبال مشكلات كرونا به گزارش زارا دانشگاه های انگلیس، خویش را برای افزایش قابل توجه تعداد دانشجویانی كه از مشكلات روانی رنج می برند، آماده می كنند.


به گزارش زارا به نقل از یودبلیونیوز، با توجه به صدمه های روانی چند ماهه اخیر در مواجه با پاندمی "کووید-۱۹" و قرنطینه، معاونت های دانشجویی دانشگاه های انگلیس بیشتر از هر زمان دیگری به دنبال پشتیبانی از سلامت روان دانشجویان هستند.
"لیز بارنز" معاون دانشگاه "استافوردشایر"(Staffordshire ) اظهار داشت: همه می دانند که این قرنطینه تأثیر زیادی بر سلامت روان ما داشته است. این دانشگاه پرسنلی را برای مراقبت ۲۴ ساعته از این افراد در نظر خواهد گرفت.
وی افزود: پشتیبانی از دانشجویان صدمه دیده از قبل از ترم شروع شده و رویدادی هم برای برخی دانشجویان برگزار می گردد که به آنها اجازه می دهد با اعضای خانواده و یا مراقبان دانشگاه زمان بیشتری را سپری کنند.
همینطور برخی دانشگاه های انگلیس برای شناسایی دانشجویانی که امکان دارد گرفتار مشکل شوند، از یک سری اطلاعات هوشمند استفاده می نمایند. بعنوان مثال برای این ارزشیابی، معیارهایی همچون استفاده از کتابخانه، حضور در کلاس، ورود به سیستم برای دسترسی به مطالب درسی تحت نظارت قرار می گیرد تا زنگ هشداری باشد برای زیرنظر گرفتن دانشجویانی که با صدمه های روانی دست و پنجه نرم می کنند.1399/07/21
14:46:26
5.0 / 5
1337
تگهای خبر: ارز , برند , دانشگاه , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است