بازدید معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از پیتام

بازدید معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از پیتام به گزارش زارا دكتر سورنا ستاری معاون علمی وفناوری رئیس جمهور عصر سه شنبه ۱۵ مهرماه با حضور در شركت پیتام با این استارتاپ موفق و حوزه كاری آن آشنا شد و گفت و گویی صمیمانه با مدیران آن شركت داشت.به گزارش زارا به نقل از مهر، در ابتدای مراسم، دکتر ستاری به بازدید از بخش های مختلف مانند فرآیندها و عملیات، تضمین و کنترل کیفیت، و سرپرستی مرکز تماس پیتام پرداخت و با مجموعه های مختلف این سازمان آشنا شد.
پس از آن علیرضا بیات مدیرعامل پیتام ضمن تقدیر و تشکر از دکتر ستاری و سیاست های حمایتی از استارتاپ های کشور؛ به عرضه گزارشی از فعالیتهای پیتام از زمان آغاز به فعالیت، از مهرماه سال ۹۷ تا به امروز پرداخت.
طبق گزارش عرضه شده هدف اولیه پیتام حضور ۱۰۰ نفر کارشناس مرکز تماس در محل شرکت در مدت زمان دوسال بود. هم اکنون پیتام با وجود تمام چالش های پیش رو، با بیشتر از ۲۰۰ نفر همکار پیتامی در محل شرکت و بیشتر از ۵۰ نفر کارشناس تماس در خارج از شهر تهران به فعالیت خود ادامه می دهد.

علیرضا بیات همینطور به این نکته اشاره نمود که تمرکز فضای شغلی همواره حول کلان شهر تهران است و این مورد سبب شده قشر کثیری از جوانان تحصیل کرده و مستعد کشور در سایر نقاط از دسترسی به پیشرفت و توسعه شغلی محروم بمانند بنابراین هدف اصلی پیتام اشتغال زایی برای جوانان توانمند در حوزه خدمات مشتریان در سراسر کشور است.
وی گفت محصول ابری خدمات مشتریان با هدف تمرکز زدایی از تهران و گسترش آن در سرتاسر کشور به منظور استفاده از پتانسیل جوانان توانمند و نخبه توسط پیتام رو نمایی شده است.
همچنین بیات افزود، کشور توانمندی زیادی برای ورود به عرصه جهانی در حوزه برونسپاری خدمات مشتریان دارد. در همین راستا شرکت پیتام زیر ساخت هایی را برای جذب مشتریان بین المللی طراحی و پیاده سازی کرده تا کشور عزیزمان بتواند در این عرصه در عرصه بین المللی به فعالیت پرداخته که در ادامه به تبادلات مالی بین المللی و درآمدزایی ارزی و ارز آوری برای کشور منجر شود.

دکتر ستاری ضمن تقدیر از کارشناسان و مدیران شرکت پیتام، تلاش این مجموعه را در عرضه ی خدمات با کیفیت به سایر سازمان ها و همینطور ایجاد فرصت شغلی برای جوانان ستود. وی ادامه داد: پشتیبانی از استارت آپ هایی که باعث اشتغال زایی در کشور می شوند از مهمترین اهداف معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری است و بر مساعدت هرچه بیشتر با این استارت آپ ها تاکید نمود. معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در ادامه ابراز امیدواری کرد استارت آپ ها بتوانند آینده کاری نسل جوان را بسازند و دولتمردان فقط باید تصمیم بگیرند که به چه شکل می خواهند این فضا را مدیریت کنند.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1399/07/20
14:43:19
5.0 / 5
1376
تگهای خبر: ارز , اشتغال , خدمات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است