دانشگاه تهران سلامت روان دانشجویان را پایش می كند

دانشگاه تهران سلامت روان دانشجویان را پایش می كند به گزارش زارا طرح پایش سلامت روان دانشجویان دانشگاه های كشور، توسط مركز مشاوره دانشگاه تهران برگزار می گردد.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، با عنایت به انتشار ویروس کووید -۱۹ و اثرات منفی روانی، جسمانی و اجتماعی ناشی از آن، طرح پایش سلامت دانشجویان شاغل به تحصیل دانشگاه های کشور در همه مقاطع تحصیلی از، ۱۵ شهریور تا ۱۵ آبان ۱۳۹۹ توسط مرکز مشاوره دانشگاه تهران و با همکاری دفتر مشاوره و سلامت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار می گردد.
حمید پیروی، رئیس مرکز مشاوره دانشگاه تهران، در ارتباط با اجرای این طرح اظهار داشت: «دانشگاه تهران، هم راستا با سیاست های یکپارچه ای که تمامی دانشگاه های تراز اول جهان طی می کنند، برنامه پایش سلامت روان را شروع کرده است. در این برنامه، دانشجویان با انجام آزمون های سلامت روان که برای آنها در نظر گرفته شده، به یک سطحی از شناخت نسبت به سلامت خود دست یافته و برای ارتقا شاخصهای آن می توانند از خدمات یکپارچه مرکز مشاوره دانشگاه بهره بگیرند.
وی ادامه داد: خدمات مرکز مشاوره به دانشجویان کمک می نماید تا عملکرد دانشگاهی خویش را افزایش داده و از فرصت های آموزشی خود بهترین بهره گیری را به عمل آورند.
رئیس مرکز مشاوره دانشگاه تهران خاطرنشان کرد: این طرح با شعار من حامی سلامت روان خودم، خانواده ام، دوستانم و جامعه ام هستم، اجرا می شود و امیدواریم دانشجویان با پیوستن به این پویش، زمینه را برای اصلی ترین رسالت دانشگاه های جهان یعنی ارتقا مهارت های دانشگاهی، عاطفی و اجتماعی دانشجویان فراهم آورند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، دانشجویان جهت شرکت در این طرح می توانند به سامانه جامع آموزش ems.ut.ac.ir رجوع کنند.
منبع:

1399/06/30
22:08:51
5.0 / 5
1167
تگهای خبر: آموزش , خدمات , دانشگاه , زمینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است