پذیرش قبول شدگان ۴۸ رشته آزمون دكتری در دانشگاه پیام نور

پذیرش قبول شدگان ۴۸ رشته آزمون دكتری در دانشگاه پیام نور به گزارش زارا دانشگاه دانشگاه پیام نور در ۴۸ رشته از بین داوطلبان پذیرفته شده در آزمون دكتری ۹۹ در گروه های فنی مهندسی، علوم پایه، علوم انسانی، كشاورزی، هنرو زبان های خارجی دانشجو می پذیرد.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، امیرحسین بهروز مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور دراین زمینه اظهار داشت: این دانشگاه هم اکنون دارای قریب ۱۸۰۰ نفر ظرفیت پذیرش دانشجو در مقطع دکتری است و داوطلبانی که بر مبنای کارنامه اولیه، مجاز به انتخاب رشته های تحصیلی شده اند، می توانند نسبت به ثبت کدرشته محل های دانشگاه پیام نور در سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org اقدام نمایند.
کارنامه نتایج اولیه آزمون ورودی مقطع دکتری «Ph.D» (نیمه متمرکز) سال ۱۳۹۹ به همراه دفترچه راهنمای انتخاب رشته در سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org انتشار یافته و داوطلبان می توانند با بهره گیری از شماره داوطلبی یا شماره پرونده و همینطور مشخصات شناسنامه ای داوطلب (نام خانوادگی و نام، شماره شناسنامه و تاریخ تولد) کارنامه نتایج اولیه خویش را مشاهده کنند.
بعد از انتخاب رشته اسامی معرفی شدگان دارای حدنصاب به منظور شرکت در مرحله دوم (مصاحبه، بررسی سوابق علمی و پژوهشی و...) همراه با برنامه زمانی رفتن به دانشگاه های مجری در دهه سوم شهریورماه ۹۹ از راه درگاه اطلاع رسانی این سازمان منتشر خواهد شد.
بر مبنای اعلام دانشگاه پیام نور، پذیرفته شدگان مقطع دکتری این دانشگاه می توانند برای پرداخت شهریه خود علاوه بر وام صندوق رفاه وزارت علوم، از تسهیلات وام قرض الحسنه این دانشگاه تا سقف ۲۰ میلیون تومان با کارمزد ۱.۴ درصد استفاده کنند.
منبع:

1399/06/05
17:34:48
5.0 / 5
1551
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است