مدیركل بورس و اعزام دانشجویان خبر داد

ادامه فعالیت برخی موسسات اعزام دانشجو با وجود پلمب شدن

ادامه فعالیت برخی موسسات اعزام دانشجو با وجود پلمب شدن به گزارش زارا مدیركل بورس و اعزام دانشجویان سازمان امور دانشجویان با اشاره به فعالیت برخی موسسات غیرمجاز اعزام دانشجو، در فضای مجازی با وجود پلمب این مراكز، اظهار داشت: انتشار اسامی 130 موسسه غیرمجاز در سایت این سازمان منتشر گردید.


دکتر ابراهیم حاجی زاده در گفت و گو با ایسنا، ضمن بیان این مطلب با اشاره به نظارت هفتگی عملکرد موسسات اعزام دانشجو، اظهار نمود: با نظارت جدی کارگروه نظارت بر موسسات اعزام دانشجو به موسسات متخلف تذکرات لازم داده می شود و در صورت بی توجهی به اخطارها، اسامی موسسات متخلف از لیست اداره کل بورس و اعزام دانشجو حذف می شود.
وی اشاره کرد: خانواده ها و دانشجویان متقاضی تحصیل در خارج از کشور به تبلیغات خیابانی و فضای مجازی توجه نکنند و فقط به موسساتی مراجعه کنند که اسامی آنها در سایت سازمان امور دانشجویان ذکر شده است.
دکتر حاجی زاده افزود: دانشجویان متقاضی تحصیل در خارج از کشور که به موسسات اعزام دانشجو مراجعه می کنند نباید بسادگی ادعای ستاندن پذیرش از دانشگاه های معتبر خارج و پرداخت مبالغ مالی کلان در قبال این خدمت را قبول کنند و با مراجعه به سایت دانشگاه مورد نظر از صحت این ادعا اطمینان حاصل کنند.
وی اشاره کرد: مشاهده شده است که حتی با وجود پلمب برخی موسسات، این موسسات در فضای مجازی و بوسیله سایت های اینترنتی به فعالیت خود ادامه می دهند که در این خصوص برای توقف فعالیت این سایت ها در حال هماهنگی با پلیس فتا هستیم.
مدیرکل بورس و اعزام دانشجویان سازمان امور دانشجویان اظهار داشت: علاوه بر لیست اسامی ۱۳۷ موسسه مجاز اعزام دانشجو به خارج، لیست ۱۳۰ موسسه تعلیق و لغو مجوز شده از سال ۱۳۸۵ تابحال در سایت سازمان امور دانشجویان انتشار یافته است.
وی در آخر اشاره کرد: اگر دانشجویان در مراجعه به موسسات اعزام دانشجو با مشکلی مشخص ناشی از عدم انجام تعهدات موسسه مواجه گشتند می توانند بوسیله ایمیل به اداره موسسات به آدرس (moasesat@saorg.ir ) اعلام کنند تا در هیات حل اختلاف بررسی و پیگیری شود. بر طبق این گزارش لیست موسسات مجاز اعزام دانشجو، موسسات تعلیق و لغو مجوز شده که در آخر هر ماه به روز می شوند در سایت http: //scholarship.saorg.ir قابل دسترسی است.
منبع:

1399/05/27
23:27:10
5.0 / 5
1599
تگهای خبر: اینترنت , بورس , دانشگاه , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است