امنیت سفرها از اولویت های اصلی تپسی است

امنیت سفرها از اولویت های اصلی تپسی است معاون عملیات تپسی اظهار داشت: با عنایت به اهمیت امنیت كاربران، سرمایه گذاری زیادی در این عرصه كرده و گزینه های امنیتی مختلفی را برای مردم فراهم نموده ایم.


به گزارش زارا به نقل از مهر، هومن دمیرچی با اشاره به نحوه جذب رانندگان تپسی تصریح کرد: تأیید صلاحیت رانندگان با کمک پلیس اماکن کشور صورت می گیرد و از زمان ثبت نام یک فرد تا زمانی که بتواند در تپسی مشغول به کار شود، فرایندهای دقیقی برای احراز هویت و تأیید صلاحیت آنها صورت می گیرد. وی درباره نحوه تأیید صلاحیت سفیران تپسی توضیح داد: پلیس به صورت آنلاین، صلاحیت رانندگان و نداشتن سابقه کیفری مؤثر آنها را بررسی و نتیجه را به ما اعلام می کند. عضو هیئت مدیره تپسی افزود: تمامی افرادی که در سطح شهرها از متقاضیان کار در تپسی ثبت نام می کنند، کارمندان شرکت تپسی هستند که بعد از ثبت نام و دریافت مدارک، اطلاعات آنها را برای احراز هویت و بررسی صلاحیت به تیم امنیت تپسی تحویل می دهند. وی تصریح کرد: تیم امنیت تپسی علاوه بر اینکه تاییدیه صلاحیت رانندگان را از راه پلیس اماکن دریافت می کند، به صورت جداگانه، مبحث احراز هویت متقاضیان کار بعنوان سفیر تپسی را بررسی می کند. دمیرچی تصریح کرد: ما برای اطمینان از عملکرد سفیران تپسی، به صورت مستمر از راه سیستم امتیازدهی مسافران به سفیران و بررسی شکایت ها و نظرات آنها، اقدامات اصلاحی را در ناوگان تپسی انجام می دهیم و در صورتیکه یکی از سفیران، امتیازی کمتر از میزان انتظار تپسی داشته یا نسبت به رفتار آنها شکایتی شده باشد، مبحث را بررسی و در صورت ضرورت با آنها قطع همکاری می نماییم.

بسته امنیت سفر تپسی هومن دمیرچی اضافه کرد: با عنایت به این که امنیت یکی از معیارهای اصلی شهروندان در سفرهای شهری است، ما کوشیده ایم تا با تهیه بسته امنیت سفر در اپلیکیشن تپسی، این دغدغه را به حداقل برسانیم و راهکارهای جدید فنی در این حوزه عرضه نماییم. وی تصریح کرد: بسته امنیتی تپسی، خصوصیت های منحصر به فردی عرضه می دهد که تهدیدهای احتمالی هنگام سفر را به حداقل می رساند. «تماس اضطراری با واحد امنیت» یا SOS، راهکاری است که تیم تکنولوژی تپسی برای کاربران خود فراهم نموده است. با استفاده از این راهکار در اپلیکیشن تپسی، اگر مسافری هنگام سفر، به هر علتی احساس خطر کند، می تواند گزینه «ارسال پیام اضطراری به واحد امنیت» را لمس کند و به تیم امنیت تپسی پیام کمک بفرستد. در این صورت تیم امنیت، به سرعت شرایط را بررسی می کنند و بعد از شناسایی موقعیت مکانی، در صورت نیاز با پلیس تماس می گیرند و موقعیت مکانی راننده را در اختیار آنها قرار می دهند. عضو هیأت مدیره تپسی با اشاره به سایر راهکارهای بسته امنیتی این شرکت برای مسافران افزود: گزینه «اشتراک سفر» هم یکی دیگر از راهکارهایی است که می توان با استفاده از آنها، آسوده خاطر با خودرو های این شرکت سفر کرد. همچون اینکه مسافر می تواند با استفاده از آن، لینک سفر خویش را برای یکی از اعضای خانواده یا نزدیکانش ارسال و آنها را از مسیر سفرش آگاه کند.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

1399/05/22
13:03:18
5.0 / 5
1864
تگهای خبر: سرمایه گذاری , سفر , شركت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است